Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Під час зимнього трансферного вікна, лави футбольного клубу «Буковина» поповнили більше 10 гравців
Понеділок, 29 травня 2017, 16:43
Під час зимнього трансферного вікна, лави футбольного клубу «Буковина» поповнили більше 10 гравців, проте як виявилось згодом двоє з них вирішили замовчати про свої виступи в командах чемпіонату анексованого Криму.
Двоє футболістів «Буковини», а саме Сергій Чеботарьов та Роман Мироненко в минулому мають досвід виступів за непрофесійний футбольний клуб «Кафа» Феодосія який бере участь в чемпіонаті анексованого Криму. Так коментує цю ситуацію генеральний директор «Буковини» Ігор Наболотний.
Ігор Наболотний генеральний директор ФК «Буковина» : «Хочу перш за все сказати що офіційно федерація футболу не забороняє приймати участь в Чемпіонаті
України, відповідно оскільки даний чемпіонат Криму є аматорським то ми отримали документи від їхніх грузинських клубів у яких вони грали на професійному рівні, відповідно інформації офіційної що вони грали в чемпіонаті Криму у нас офіційно не було».
Контракти з цими футболістами підписані до кінця наступного сезону, та юридичних основ для основ для їх дострокового припинення немає, проте Ігор вважає цю ситуацію неприпустимою.
Ігор Наболотний генеральний директор ФК «Буковина» : «Я вважаю це неприпустимим, це особисто моя думка як громадянина України, але я не готовий озвучувати думку всього колективу, через те що кожен має власну думку. Моя особиста то це було неприпустимо, незважаючи на ніякі сімейні обставини грати та допомагати окупантам розвивати спорт це неправильно».
Наступний матч «Буковина» зіграє на виїзді проти команди «Суми», ця гра стане вирішальною для чернівчан у боротьбі за виживання.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30 31        

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 304 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.