Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Відбулась прес-конференція голови ЧОДА Олександра Фищука
Вівторок, 30 травня 2017, 15:16
Відбулась прес-конференція голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука, під час якої він розповів про стан розвитку області та результати зустрічі з Президентом України.
Минулого тижня в Луцьку відбулась нарада під головуванням Президента України Петра Порошенка, під час якої було прийнято рішення про створення на Українсько-Румунському кордоні в чернівецькій області, двох автомобільних пунктів пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці».
Олександр Фищук голова Чернівецької обласної державної адміністрації: «Наявність одного пункту пропуску автомобільного у якого станом на сьогодні у три рази більша пропускна спроможність більша ніж проектна, зрозуміло яка може виникнути ситуація в ці найближчі місяці коли введуть безвізовий режим. Президент України дав доручення щоб до зустрічі Президента України та президента Румунії у Чернівецькій області. Вони мали змогу відкрити два пункти пропуску це Красноїльск та Дяківці».
Також губернатор зазначив початок будівництва четвертої установки по виробництву електроенергії на Новодністровській ГЕС.
Олександр Фищук голова Чернівецької обласної державної адміністрації: «Також ще одна історична подія відбулася це закладено капсулу під будівництво четвертої установки по виробництву електроенергії, вартість 4.5 мільярда і планують до кінця 2019 року запустити».
За підсумками роботи за 2016 рік чернівецька область зайняла 5 місце серед областей України, по
рейтингових показниках.
Олександр Фищук голова Чернівецької обласної державної адміністрації: «Чернівецька область за підсумками роботи за 2016 рік зайняла 5 місце по рейтингових показниках, перед нами Київ, Київська область, Харків та вінницька область. Є кращі показники, є гірші, ми над цим всім працюємо особливо того що стосується інвестицій».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 208 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.