Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Керівники ГО «Буковинський центр виборчих технологій» організували зустріч
Вівторок, 30 травня 2017, 15:32
Керівники громадської організації «Буковинський центр виборчих технологій» організували зустріч з представниками обласних об’єднаних територіальних громад задля обговорення проблеми формування соціальної роботи в громадах.
Під час засідання в якому взяли участь керівник «Буковинського центру виборчих технологій» та представники обласних об’єднаних територіальних громад, обговорювали проблеми формування соціальної роботи в ОТГ.
Ігор Бабюк директор «Буковинського центру виборчих технологій» : «На рівні району існують територіальні центри, які обслуговують людей похилого віку, крім того у нас є мережа центрів соціальних служб для сімї та молоді всі вони на районному рівні з утворенням об’єднаних громад фактично починають формувати паралельні структури, для того щоб вони ефективно виконували свої повноваження то повинна бути співпраця».
Сергій Бабюк зазначає що у чернівецькій області вже існують громади які відмовились від послуг територіальних центрів.
Ігор Бабюк директор «Буковинського центру виборчих технологій» : «У нас є преценденти у ОТГ де громади відмовились від послуг тер центрів і самі почали займатись обслуговуванням пенсіонерів і людей з інвалідністю і так далі. Звичайно тут є певні проблеми які пов’язані з стандартами надання соціальних послуг і звітністю я впевнений що потрібно шукати тут золоту середину».
На думку Сергія Бабюка інструментом вирішення цієї проблеми є прийняття депутатами Верховної ради законопроекту «Про надання соціальних послуг».
Ігор Бабюк директор «Буковинського центру виборчих технологій» : «Він вже прийнятий у першому читанні у Верховній раді і ми сподіваємось що він буде остаточно прийнятий і тут абсолютно змінюється система надання соціальних послуг. – Як саме? – З акцентом на людину, з акцентом на те що поряд з державними установами працюватимуть недержавні установи, які надаватимуть соцпослуги і буде сформований перелік соціальних стандартів, якого потрібно буде дотримуватись».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 205 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.