Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Засідання круглого столу на тему «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні»
Вівторок, 30 травня 2017, 15:39
У Мармуровій залі Чернівецького національного університету відбулось засідання круглого столу на тему «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Участь в заході взяли представники влади області та міста, народні депутати України та голови громад.
На засідання обговорювали становлення реформи місцевого самоврядування в Україні, основні проблеми та здобутки у формуванні територіальних громад області.
Олександр Фищук голова Чернівецької обласної державної адміністрації: «У Чернівецькій області на сьогодні така ж ситуація як і у всій державі. Всі ми розуміємо що сьогодні ця реформа необхідна, дійсно повинна проходити децентралізація, де сьогодні більше повноважень має бути у громад. Звичайно будь які реформи які проводяться вони не проводять в ідеальному варіанті, їх час від часу потрібно корегувати і я думаю що це найближчим часом в буде відбуватись».
Народний депутат Максим Бурбак назвав, що є однією з головних проблем які перешкоджають успішному створенню та діяльності територіальних громад.
Максим Бурбак депутат Верховної ради України: «Формування свідомості у новообраних сільських голів що врешті решт  ОТГ це нова, єдина сім’я. Тому що є приклади, що розподіл фінансів є непрозорим, що більшість коштів йде на центр громад, натомість забуваючи про села. Потрібно розуміти що це нова одиниця і вони повинні вирішувати які проекти краще фінансувати».
Голова Клішковецької територіальної  громади Василь Ченківський зазначає, що за минулий рік на розвиток інфраструктури громади було витрачено більше 5 мільйонів гривень.
«За минулий рік інфраструктурні кошті були виділені близько 5 мільйонів, ми їх в більшості витратили на освіту, медицину, соціальну сферу та інфраструктурні дороги. Я вважаю що ці досягнення та ці напрацювання якими ми жили цілий рік принесли нам великі здобутки».
Станом на сьогодні у Чернівецькій області утворено 18 об’єднаних територіальних громад.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 207 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.