Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях підбили підсумки участі буковинців у цьогорічних туристичних заходах та розповіли про подальші плани роботи
Вівторок, 30 травня 2017, 15:45
Обласний відділ з питань туризму наразі працює у напрямку розвитку туристичного потенціалу Буковини. Зокрема, взимку на території гірськолижних курортів відбулись змагання із зимових видів спорту: Чемпіонат України з лижного туризму, відкрита першість Чернівецької області серед рятувальників та інструкторів гірськолижних комплексів, проведено 61ші обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед учнівської молоді.
Володимир Фурдига, начальник відділу з питань туризму обласної державної адміністрації: ««Ми вивели собі таку важливу формулу, так звану 3П. Це є патріотизм, 2П це є професіоналізм, і 3П це є потенціал. Значить і виходимо зараз у своїй роботі, де би ми не були виходимо з цих 3-П».
Є також плани, щодо відкриття туристично-інформаційного центру «Ворота в Карпати», а на день незалежності начальник відділу з питань туризму Обласної Державної Адміністрації запланував провести масштабний захід:
Володимир Фурдига, начальник відділу з питань туризму обласної державної адміністрації: ««Ми хочемо до Дня Незалежності підняти Державний прапор на горі Яровиця, заспівати гімн і зробити фестиваль».
До того ж заплановано проведення заходів  до Всесвітнього дня туризму в Україні, в рамках яких відбудеться регіональний фестиваль «Заставнівська юшка». Також в планах, у відділу з питань туризму обласної державної адміністрації, розроблення та впровадження нових культурно-туристичних маршрутів «Від білого птаха до Гірського орла», «Буковинський колорит» та «Бессарабське море».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31        

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 208 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.