Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
30 військовослужбовців запасу отримали дипломи про закінчення курсу
Середа, 31 травня 2017, 17:21
30 військовослужбовців запасу отримали дипломи про закінчення курсу  «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та їх сімей в Україні»,  який організований за підтримки міжнародного фонду соціальної адаптації Королівства Норвегія.
Загалом 30 військовослужбовців та членів їх сімей, 17 з яких учачники АТО, пройшли курс перепідготовки за спеціальністю 2Організація та управління підприємницької діяльності», який реалізовано у рамках українсько-норвезького  проекту соціальної адаптації військовослужбовців.
Володимир Рубцов президент міжнародного фонду соціальної адаптації: «Він пропонує перенавчання на цивільні спеціальності які користуються попитом на ринку праці, сприянні працевлаштування, відкритті власної справи та психологічної адаптації. Тут в університеті Федьковича проходить основна частина цих курсів, це перенавчання та громадська організація».
Основна мета проекту це допомога військовослужбовцям адаптуватись до цивільного життя після перебуванні у зоні бойових дій.
Володимир Рубцов президент міжнародного фонду соціальної адаптації: «Мета така щоб сприяти адаптації військовослужбовця та членів родин до громадського життя, сприяти їх працевлаштуванню, щоб вони могли стати більш толерантними, більш активними у громадському житті та слухняними платниками податків».
Колишній військовослужбовець Євгеній Марусик після демобілізації за станом здоров’я вирішив розпочати кар’єру бізнесмена і говорить що вже є перші досягнення.
Євгеній Марусик колишній військовослужбовець: «Пішов на ці курси швидше за все для того щоб підтягнути рівень знань більше до практичних навичок, зустрітися з однодумцями та побратимами для того щоб зрозуміти як вести себе в етапах формування більш європейського бізнесу. Після закінчення написані три бізнес плани, на два з них очікую прихід інвестицій вже у цьому році, третій під питанням. Тільки вперед».
Василь Тимків зазначає важливість проведення цих курсів саме в плані соціальної адаптації військовослужбовців.
Василь Тимків колишній військовослужбовець: «Хоча з освітою я медик я вже морально був підготовлений до того що я там бачив, і що я бачив і тому я думав що те мені не особливо потрібно. Тут за розкладом були такі заняття, я їх відвідував і я для себе здивувався наскільки це важливо ті речі які ти не можеш сказати навіть рідним, в групі які там були люди що
розуміють цю ситуацію, відкритися так сказати. У нас було декілька таких занять, вони реально мені сподобались і вони були дуже потрібні».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30        

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 494 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.