Погода в Черновцах
 
Як подати Пояснення та копії документів при зупиненні реєстрації податкової накладної в ЄРПН PDF Друк e-mail
Вівторок, 25 липня 2017, 09:27

Як подати Пояснення та копії документів при зупиненні реєстрації податкової накладної в ЄРПН

У разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної в ЄРПН платнику ПДВ необхідно відправити до органів ДФС Таблицю даних платника податку та пояснення і/або копії документів, які підтверджують реальність здійснення операції, зазначеної в такій ПН.

Реєстр форм податкових документів доповнений формами, які можуть допомогти платнику ПДВ відновити реєстрацію ПН, яка потрапила під процедуру припинення реєстрації. Так, до кожної ПН, реєстрація якої припинена, подаються:

1. Пояснення у вигляді Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН за формою J/F1312601. Повідомлення слід формувати окремо по кожній ПН, реєстрація якої припинена. В повідомленні міститься таблиця, в якій зазначаються:

  • порядковий номер і дата складання ПН;

  • ІПН і найменування покупця; обсяг поставки без урахування ПДВ;

  • сума ПДВ;

  • кількість документів, які платник надаватиме для підтвердження операції з поставки по цій ПН.

Під таблицею є поле для пояснень. Тут платник ПДВ повинен в довільній формі надати пояснення щодо операцій по заблокованій ПН.

2. Копії документів у вигляді окремих додатків за формою J/F1360101 в форматі PDF (розмір кожної програми не повинен перевищувати 2 МБ). Вичерпний перелік документів затверджено Наказом № 567. До нього увійшли: договори, в тому числі ЗЕД-контракти, з додатками, листування з контрагентами; договори, довіреності, акти керівного органу платника податків, якими оформлені повноваження осіб, які отримують продукцію на користь платника для здійснення господарської операції; первинні документи з постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), в тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорта якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Рекомендуємо в разі припинення реєстрації ПН подавати всі документи, які є в наявності і вказані в Переліку до наказу № 567, що стосуються поставки товарів/ послуг, відображених в такій ПН. Це підвищить шанс реєстрації цієї ПН в ЄРПН.

Згідно п. 2 Переліку письмові пояснення та копії зазначених документів платник може подати в ДФС через особистий електронний кабінет, а також через офіційний веб-портал ДФС.

Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 206 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.