Погода в Черновцах
 
Побились через дорожній знак (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 липня 2017, 20:48
Мешканці будинків по провулку Річному неодноразово звертались до працівників патрульної поліції. Вони скаржились, що водії ігнорують знак, який стоїть на в'їзді. Більше того порушників настільки багато, що там утворилась незаконна парковка.
Ось цей знак встановлений по провулку Річному, він забороняє рух механічних транспортних засобів. Але більшість водіїв ігнорують його , скаржаться чернівчани, які мешкають неподалік.
Павло Король, мешканець будинку по провулку Річному: «Мешканці , які тут проживають , не мають нормального життя. Склалась ситуація така, що тут постійно рух транспорту . Стоїть знак,  де рух заборонений , але тут на той знак ніхто не реагує. Звертались до поліції, але результату нуль. Просимо вам допомогти звернутись я не знаю , в які інстанції, тут кожного дня нам погрожують».
Не лише погрози і взаємні образи, а й лупцювання, між тими, хто мешкає по провулку Річному і водіями, які залишають ось тут свій транспорт. Машин стільки, що утворилась парковка. Ці чернівчани переконані ,таке відбувається через те, що законні методи не діють.
«Чому ваш чоловік простягає руки до наших мешканців».
Гаряче настільки, що поліціянтам доводиться викликати підкріплення. Та мешканці будинків по провулку Річному вже втратили віру, що від цього щось зміниться. Запевняють, поліціянти приїжджають на виклики , та майже ніколи порушників не штрафують.
Олексій Фочук, мешканець будинку по провулку Річному: «Вчора була поліція. Позавчора викликали, все розібрали, нікого не оштрафували. Тільки предупреждаємо, а не штрафуємо».
І такі випадки запевняють чернівчани не поодинокі.
Павло Король, мешканець будинку по провулку Річному: «Автомобіль проїхав під знак , чому поліція не реагує , не може навіть догнати той автомобіль , що він сюди заїжджає».
Отримати відповіді на чимало запитань ми не змогли у працівників патрульної поліції .
Тож ми спробували  отримати відповідь від керівництва патрульної поліції в Червінцях. Зокрема дізнатись, скільки водіїв сплатили штраф через те, що ігнорували цей знак.  І «Чернівецькому репортеру»  пообіцяли їх надати, але з часом. Тож чекатимемо.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 348 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.