Погода в Черновцах
 
Найменші зарплати і пенсії в Європі, натомість найбільші податки (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 31 липня 2017, 17:04
Така нині реальність в Україні. Деякі експерти схиляються, що змінити ситуацію на краще покликана Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Що стає цьому на заваді і, відповідно, закриває дорогу буковинцям до  кращого рівня життя – в нашій новій рубриці "Євроінтеграція".
Всі країни-члени Євросоюзу вже  ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Тема не нова, вона активно обговорюється буковинцями, і одночасно з’являється чимало міфів, розповідає політолог Ігор Буркут.
Ігор Буркут, політолог: «Скоро ми будемо у Європі, у нас буде життєвий рівень такий, як у Європі. Поки у нас найменші зарплати і пенсії у Європі, але найбільші податки. Але з іншого боку нам не потрібно казати, що все, немає нам, що там робити в тій Європі. Давайте, повертайтесь у колишній  Радянський Союз. Ні, Європейський Союз – це альтернатива тому, що в нас колись було, від чого ми відійшли у 91 році і куди ми хочемо йти».
Та політолог Ігор Буркут зазначає, що шлях цей нелегкий, що потрібно працювати і працювати.
Ігор Буркут, політолог: «Перша крайність це: Ми от - от обов’язково будемо у Євросоюзі, це рай земний. Наш життєвий рівень буде такий , як у Німеччині, у Франції». Ага. Це треба працювати-працювати і працювати, щоб наші діти досягли колись того рівня».
Угода про асоціацію між Україною та ЄС передбачає запровадження умов для посилення економічних та торговельних відносин. Це нові можливості. АЛЕ!  щоб мати змогу їх реалізувати, вирощене та виготовлене на Буковині має відповідати європейським стандартам, розповідає регіональний консультант з місцевого та економічного розвитку у Чернівецькій області Ігор Баб’юк.
Ігор Баб’юк, регіональний консультант з місцевого та економічного розвитку у Чернівецькій області: «Звичайно, наші продукти ніколи не вийдуть на європейський ринок, якщо вони не будуть дотримуватись цих європейських стандартів. Тобто , факчтино, угодою Україна буру на себе зобов’язання, що вона готова йти в напрямку досягнення цих європейських стандартів і, відповідно, виходити на європейський ринок. Бо для того, щоб наші яблука хотинського району чи Кельменецького вийшли у Європейський Союз , то вони не можуть 12 чи 10 разів обприскуватись за рік».
Кропітка щоденна робота – без неї у Європу ніяк, зазначають політексперти. Виконувати її мають і пересічні буковинці, але найперше все ж представники влади. Та ті недопрацьовують, каже  регіональний консультант з місцевого та економічного розвитку у Чернівецькій області Ігор Баб’юк.
Ігор Баб’юк, регіональний консультант з місцевого та економічного розвитку у Чернівецькій області: «Проблема є в тому, що вона вже скоро рік буде як діяти , фактично, вже навіть практично діяти, а у нас навіть не підбивають , що зроблено у цьому напрямку».
Завад на шляху до повноправного членства України в ЄС – не бракує. Адже нагадаємо, Україна підписала угоду про асоційоване членство, це лише кроки у цьому напрямку. І перешкода №1 – корупція, констатує політолог Ігор Буркут.
Ігор Буркут, політолог: «Біда ще в одному полягає, ми ж прикордонна область. А всюди, де є прикордоння, розвинута контрабанда. І от, мова й де не тільки про ті цигарки, насамперед, для нас, для буковинців дуже важливим є для нашого майбутнього те, що Карпати вирубають  - оце найстрашніше. Хто на цьому наживається».
Революція гідності довела, що українці прагнуть рухатись у європейському напрямку. Ігор Буркут зазначає, цей процес дуже складний та неоднозначний, але до цього мають бути готові буковинці, які хочуть йти  вперед. Ми закликаємо представників влади до обговорення питань Євроінтеграції у програмі «Доступно? ЄС» на радіо «Блиск FM» по вівторкам о 18.00 годині.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
           

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 265 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.