Погода в Черновцах
 
В Чернівцях стартувала 33я сесія міської ради (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 серпня 2017, 20:15
Допомога воїнам АТО, конфлікт щодо довгобуду на Рівненській і не лише – це ті питання, які розглядали депутати під час засідання.
На початку сесії деякі депутати міської ради висловили бажання висловитись щодо рішення президента України відносно Саакашвілі.
Ярослав Петришин, депутат міської ради: «Підле, незаконне і аморальне позбавлення громадянства Саакашвілі. Всім зрозуміло, що зробив це не якийсь працівник міграційної служби, а Петро Порошенко, який бачить в Саакашвілі, Садовому, Тимошенко своїх опонентів.
Іван Гончарюк, депутат міської ради: «Мова йде про незаконне відібрання громадянства у Саакашвілі. Ми починаємо котитись до часів Януковича».
Далі депутати розглянули питання щодо Програми забезпечення АТОвців житлом, а відтак депутати затвердили програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, розраховано її на 2017–2020 роки. У цьому році виділять на ці потреби 40 мільйонів гривень, наступних три роки – по 20. А далі у сесійній залі почались суперечки щодо затвердження проекту Договору про спільну діяльність про завершення будівництва9типоверхових житлових будинків по вулиці Рівненській, 10.
Богдан Ковалюк, депутат Чернівецької міської ради: «Нам розказують, що нам терміново необхідно закрити це питання, щоб люди отримали ордера. Є ризик, що наше рішення вплине на слідство».
Василь Максимюк, депутат Чернівецької міської ради: «Забудовник не сплатив пайову участь до соцінфенерної інфраструктури міста 20%, а була занижена до 4х, з прийняттям цього рішення ми людей не заставляємо ходити до нас, а нехай йдуть до забудовника».
Міський голова зачитав інформацію, отриману від поліції щодо стану досудового розслідування у цій справі.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «В ході проведення розслідування встановлено, що чиновники внесли завідомо неправдиві відомості унаслідок чого незаконно видали містобудівні умови та обмеження на буд. 6го блоку. За даним фактом відомості внесені до ЄРДС. Слідство буде тривати і винні понесуть покарання».
Потім на трибуну вийшов представник забудовника і  розповів, що фірма готова заплатити відсоткову ставку, але меншу.
Андрій Радзієвський, представник забудовника: «Хочу звернути вашу увагу, що закон України про регулювання містобудівної діяльності чітко визначає відсоткові ставки, максимально 10, мінімально 4%. Ми погоджуємось сплатити, але в розумних межах, може бути 11%, але не 20».
Попри дискусії, депутати погодили ТОВ «Гіпербуд» завершення будівництва по вулиці Рівненській, 10. Згідно із затвердженим проектом договору, встановлено частку Чернівецької міської ради у п’ятій блок-секції від надбудовних 13 квартир та шостій блок-секціях об’єкта у розмірі 20 % від загальної площі.

  

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 270 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.