Погода в Черновцах
 
Рятувальники роз’яснили чернівчанам правила безпечної поведінки на воді (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 02 серпня 2017, 20:16
Проведи ДСНСники рейд у місцях, де полюбляють відпочивати чернівчани. Рятувальники не оминули увагою жодного відпочивальника.
Оскільки частина чернівчан від спеки ховається біля води, рятувальники разом із працівниками Червоного хреста навчали громадян безпечному відпочинку на водоймах. Людей навчали наданню домедичної допомоги.
Олена Кирилюк – працівник червоного хреста: «Якщо ви бачите, що бачите, що людина тоне, вам потрібно перевірит її дихальні дляхи, провести штучну вентиляцію легень і непрямий масаж серця».
Для того, щоб краяни добре пам’ятали як поводитися під час відпочинку, їм були роздані листівки та пам’ятки з правилами безпеки. Кожен охочий мав змогу самостійно провести непрямий масаж серця та штучне дихання, а працівники Червоного Хреста стежили за правильністю виконання дій. Захід привернув увагу чималої кількості людей.
Дана – відпочивальниця: «Рятувальники та працівники червоного хреста ввели в курс справи і я думаю, що це важливо, адже багато людей не знають як поводити себе на воді».
В ході бесід з людьми рятувальники наголосили на важливості правильного вибору місця для відпочинку, адже цьогоріч в області на водоймах втопилося 19 людей, і всі випадки трапилися в місцях, де заборонено купатися.  
Василь Маник – начальник міської рятувальної станції на воді: «Люди під час спеки дуже йдуть до води, в нас є закон, одна людина у воді, тоді рятувальник має бути біля неї. Хочеться звернутись до батьків, щоби дивились за дітьми. Був нещодавно випадок, коли дівчина 8 років тонула, матрос її відкачав, врятував».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 274 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.