Погода в Черновцах
 
"Прекрасне повинно бути всюди, і в музеях, і на виробництвах" (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 02 серпня 2017, 20:37
Такими словами буковинський митець Іван Гемері відкрив виставку "Любити життя" у стінах одного з найстаріших чернівецьких підприємств - фабрики одягу "Трембіта".
У затишній залі вздовж стін розвішані роботи буковинського митця Івана Гемері. В нього надзвичайно багато робіт, тому для цієї виставки він їх відбирав таким чином, щоб показати різножанрове розмаїття своєї творчості.
Іван Гемері, заслужений працівник культури: «Тут в мене є сакральне мистецтво, народна тематика, рідні простори, живопис, є дитячі роботи, архітектура. Це ж мудрість народу!»
Стелла Станкевич, генеральний директор ТДВ «Трембіта» : «Іван Миколайович - дуже талановита людина, ви знаєте, я вчора як вперше побачила його, я подивилась, я була зачарована. Хоча він народився на Закарпатті, він справжній Буковинець».
Ця виставка - творчий підсумок багаторічної дружби Івана Гемері та Стелли Станкевич. У невеликому місті просто неможливо не слідкувати за життєвим шляхом яскравих особистостей, а тому давня домовленість зрештою справдилась.
Стелла Станкевич, генеральний директор ТДВ «Трембіта» : «Він багато робить виставок в різних консульствах, на Закарпатті, на Буковині, його картини знаходяться в Америці, Англії, Угорщині, бо він же за національності угорець. Але він скрізь приймає участь».
Іван Гемері, заслужений працівник культури: «В 100 році у філармонії був вечір присвячений річниці Миколи Бакая, в мене була невеличка виставка, і Стелла Омелянівна була там. Ми познайомились. Воно не пропало, я до неї підійшов і сказав "Стелла Омелянівно! Будь ласка!"»
На відкриття виставки завітали працівники "Трембіти", друзі та колеги митця, заслужені працівники культури. Бо ж мистецтво повинно прикрашати будь-які стіни, незалежно від того, що в них відбувається.

 


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 280 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.