Погода в Черновцах
 
Одразу кілька екіпажів патрульної поліції задіяли, щоб ловити «на гарячому» порушників (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Четвер, 03 серпня 2017, 20:31
І це результат численних скарг мешканців будників, по провулку Річному. Нагадаємо, городяни неодноразово звертались по допомогу до «Чернівецького репортера». Їх обурює , що водії ігнорують дорожній знак, встановлений по провулку Річному.
Одразу кілька екіпажів поліції. Вони тут, бо відреагували на численні звернення «Чернівецького репортера» і мешканців будників, по провулку Річному.
Михайло Ількович, мешканець буднику по провулку Річному: «На провулку Річному , 20 виникає проблема. Тому що проїжджають зранку з самого машини на Калинівський ринок. Під знак. Стоїть заборонений знак 3.2. Вони не реагують, проїжджають, хамлять».
Поліціянти тут , аби ловити порушиків «на гарячому». Та ті хитрують, щойно побачили поліціянтів – рушають геть. Тоді правоохоронці вдаються до хитрощів: розміщують екіпаж так, що йог одразу й не вгледіти. Результат не забарився.
А ще поліцянти роз'яснювали водіям , що сюди їхати заборонено.  І виняток лише для тих, хто мешкає або працює неподалік і має на те підтверджуючі документи.
Сюрпризів для водіїв - порушників, які завітають сюди не бракуватиме.  Принаймні,   представники патрульної поліції Чернівців пообіцяли, що й надалі ловитимуть «на гарячому» таких.
Олександр Ізбор, інспектор Управління патрульної поліції в м. Чернівці: «Відповідно так як сьогодні, відповідно ми думаємо, що завтра зранку вже завтра екіпаж сюди приїже і буде працювати до дотримання вимог даного знаку. Вирішити дану проблему можна лишень одним, тобто встановити камери , які здійснюють автоматичну фіксацію даного правопорушення. Тобто патруль , який приїжджає сюди на виклик, він його обслуговує, але постійно знаходитись на даному місці можливості немає. і тобто вже наступного разу вони б вже задумались, чи варто їм сюди заїжджати чи ні».
«Чернівецький репортер» і надалі слідкуватиме за цією ситуацією і обов’язково висвітлить у наступних сюжетах – чи поменшає тут водіїв порушників після візитів представників патрульної поліції в скільком доведеться сплатити штраф.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 235 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.