Погода в Черновцах
 
Відтепер чернівчани можуть дізнатися та контролювати роботи по благоустрою і не тільки, які проводяться в місті (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 серпня 2017, 21:20
На сайті міської ради з'явилась інтрактивна мапа, на якій позначені місце виконання робіт, терміни виконання, підрядну організацію та те, що вони повинні залишити по собі.
Відтепер на сайті Чернівецької міської ради можна напряму подивитися усі пропозиції та тендери, які розміщені на ПРОЗОРРО та стосуються договорів міської ради. Система доволі проста і дозволяє користувачам робити самостійні вибірки. Також на сайті тепер можна ознайомитись із запланованими роботами по благоустрою.
Тетяна Лебухорська, провідний фахівець з е-урядування та відкритих даних: «В розділі Е-місто в горизонтальному меню окремим пунктом іде карта дозволів та ордерів на порушення об'єктів благоустрою. Карта досить проста, ми хочемо оновлювати її щоп'ятниці. Якщо ми клікнемо, побачимо дозвіл, фірму, тих, хто "розрив і не зарив"».
Відреагував міський голова і на повідомлення в ЗМІ про те, що у Художньому музеї проблеми з водоізоляцією. Хоча установа належить області, приміщення перебуває на балансі міста, а тому вирішувати проблему треба комплексно.
Олексій Каспрук, чернівецький міський голова: «ми розуміємо, що не можемо гратись в бюрократичні перекидки, поки руйнується наше надбання, тому дав доручення знайти кошти. Будемо звертатись до депутатського корпусу для збереження архітектурно-історичної спадщини».
Також першочергового ремонту потребує приміщення СІЗО, тож заодно планують допомогти їм. Говорив міський голова і про опади, які цим літом просто затоплювали місто.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Хтось хоче показати, що при папєрєдніках такого не було, тільки при Каспруку почало заливати. Все своє життя пам'ятаю як заливало Проспект. Мене дивує цинізм, коли депутати говорять, що водоканал не працює, а на цій сесії була пропозиція купити водоканалу машину, які б чистила ці каналізації. Машина, яка зараз є, не справляється. Депутати відмовили в цій пропозиції».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1715 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.