Погода в Черновцах
 
Відрізок автомобільної траси на Буковині, якого бояться і пішоходи, і водії - Галицький шлях (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 серпня 2017, 20:37
Аварія за аварією, деколи навіть з летальними наслідками.
Жителі села Мамаївці розповідають, що бояться цього відрізку дороги. Називають його «Галицький шлях».
«Дуже багато, що да то да. Я перехожу і він гони, хоть би що. У цю хату скільки врізались, що даже  тут уже ніхто не живе».
«Не соблюдають інтервал так буває».
З року в рік аварій більшає, підтверджує Чернівецький міський голова. Каже питання неодноразово піднімалось , щоб знайти вихід з ситуації.
Олексій Каспрук, Черінвецький міський голова: «Це фактично магістральна дорога, але яка проходить частково в межах міста. За частину ділянки відповідає «МіськШеп», Департамент ЖКГ , а частину обслуговує облавтодор. Вона є у державній власності. Тому сьогодні ми спільно намагаємось знайти вихід з ситуації».
Частково зменшити аварійність  допоможе світлофор.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «По нашій ділянці ми прийняли рішення про виділення коштів і будівництва світлофорного об’єкту. Це буде  і світлофор, і , відповідно, розв’язка. І кармани додаткові, і розділювачі полоси. Для того, щоб зменшити небезпеку і дати можливість транспорту заїжджати на територію масиву Ленківці».
Щоб кількість летальних випадків на цьому відрізку дороги не збільшувалась, необхідні транспортна розв’язка, запевняє заступник начальник Служби автомобільних доріг в Чернівецькій області.
Юрій Бучка, заступник начальник Служби автомобільних доріг в Чернівецькій області: «Це влаштування транспортної розв’язки в одному рівні з відігнаними дівими поворотами., що передбачає облаштування додаткових перехідно-швидекісних смуг. Також влаштування бокової кишені для завершення маневру, розвороту, а також встановлення технічних засобів організації дорожнього руху. Всі ці заходи потребують додаткового фінансування, якого на даний час не достатньо».
Та на думку представника  Служби автомобільних доріг в області, найперше ось тут  аварій меншатиме, якщо водії не порушуватимуть правила дорожнього руху.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 263 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.