Погода в Черновцах
 
Активісти об'єднаної Великокучуровської громади продовжують боротьбу за якісну дорогу PDF Друк e-mail
Середа, 09 серпня 2017, 15:45
Одну. Більше року вони просять допомоги від облавтодору, поліції, усіх, хто може сприяти капітальному ремонту невеликої ділянки дороги, яка проходить через село Великий Кучурів. Сьогодні збори поїхали безпосередньо до облавтодору.
"Чернівецький репортер" вже розповідав про збори 15 червня, коли активісти спільно з поліцією і представниками облавтодору пройшли вздовж ям на одній з головних доріг села, поміряли їх та склали адміністративний протокол. Минуло більше двох місяців.
Руслан Мельник, громадський активіст: «З попередніх зборів зробили тільки латки на дорозі, викинули гроші. Треба їх притягнути до відповідальності за це діло».
Активісти обурюються - за рік було складено тільки два протоколи на неякісне дорожнє покриття, тож наразі чекають поліцію, аби отримати роз'яснення.
Руслан Мельник, громадський активіст: «На звернення депутатів сільської ради отримали відповідь з поліції, приписи відповідним службам. Поліція тільки два протоколи склала, вони не виконані. ми хочемо знати, кого притягнули до відповідальності і що робилося».
Олена Єричук, директор ПП "Меркурій" (перевізник) : «Ми сплачуємо усі податки, справно, в пенсійний, усе ми сплачуємо. Машини шалено б'ються. Ресори, ходова. Машини то є машини, вони хочуть хоча б трошечки нормальних доріг».
Василь Драгуш, житель Великого Кучурова: «Ми хотя би хочем, щоб відремонтували центральні дороги. В маршрутках люди трусяться, дуже багато жалоб».
Активісти показуюь приписи, складені працівниками поліції, які повинні були бути виконані до 15 липня. На календарі 9 серпня, тож коли приїжджає керівник сторожинецьких поліцейських, з нього запитують.
Іон Шалар начальник Сторожинецького відділу поліції: «Сказано - зроблено. Ескорт у складі жителів та поліцій вкотре проїхав ямами і направився до Чернівців.
До активістів вийшли співробітники Облавтодору, які повідомили, що дійсно, частково зроблений ямковий ремонт, на великі ями немає коштів. Далі пряма мова.
«Є друга вимога. Яка невиконана. Хто поніс відповідальність? - Ніхто. Немає службового розслідування».
Розійшлися на тому, що чиновники пообіцяли перевірити та довстановлювати відповідні знаки, а активісти - знайти винного у відсутності ремонту і написати на нього скаргу.

 

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 267 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.