Погода в Черновцах

Окрім юнаків, після турніру вирішили позмагатись також представники всіх учасників турніру 4 регіонів PDF Друк e-mail
Середа, 09 серпня 2017, 15:53
Чернівецьким чиновникам протистояла збірна колег з Румунії, Німеччини та Франції.
На товариський матч Чернівецьку команду виводив капітан команди, голова чернівецької обласної державної адміністрації області Олександр Фищук.
Олександр Фищук  голова чернівецької обласної адміністрації: «Це більше влада, виконавча, представницька, розраховуємо на перемогу. Ми розраховували на перемогу й наших молодших футболістів. Найголовніше це можливість поспілкуватись, познайомитись, це основне завдання заходів які проходять».
Регламент матчу передбачав два тайми по 20 хвилин, і вже в середині першої половини матчу, капітан команди Олександр Фищук відкрив рахунок, через декілька хвилин генеральний директор футбольного клубу «Буковина» Ігор Наболотний подвоїв перевагу чернівчан.
Проте в другому таймі втримати рахунок не вдалося, та європейські гості зрівняли рахунок. 3-3.