Погода в Черновцах
 
Театральну площу збираються відремонтувати PDF Друк e-mail
Четвер, 10 серпня 2017, 16:33
Капітально. Замість клумби - мобільні лавиці, замість газонів - сходи.
Була велика клумба і мало лавиць - буде маленька клумба і багато лавиць. Це якщо коротко розповідати про новації, які планують залишити по собі ремонтники. Почалося усе з ініціативи народного депутата Владислава Севрюкова.
Владислав Севрюков, народний депутат України: «Виникло питання можливості залучення коштів, запропонували Театральну площу, і я, оскільки на ній виріс, мене ці питання зацікавили».
З державного бюджету на ремонт площі виділили 2,6 мільйоні гривень, тут-таки швидесенько і місцеві депутати на минулій сесії виділили ще 2,4 мільйони. Тож проект робився у надзвичайно стиснуті терміни і без продумування освітлення, каналізації та решти господарських нюансів. Пок що планують на більшу частину нині існуючої клумби замінити бруківкою прямокутниками сірих та червоних кольорів. На бруківці розмістити так звані мобільні лавиці - посередині маленьке дерево, не більше 2,5 метрів в висоту, а навколо нього по периметру чотири лавиці. десь там буде смітник та дроти для зардки мобільних телефонів. Біля алеї зірок будуть також облаштовані додаткові лавиці, крім того, кутки площі також планують зрізати.
Архітектори розповіли, що площа стане доступною для маломобільних людей, оскільки частину сходів зроблять у вигляді пандусів, також на кутках облаштують додаткові місця для сидіння. Посередині площі планують залишити невеличку клумбу, на якій можна буде за допомогою квітів міняти візерунок. Остаточного проект ще не затверджений, оскільки плануються громадські слухання.
Наталя Хілько, головний архітектор Чернівців: «Громадське обговорення. ми запрошуємо людей, яким не байдуже, в суботу з 12 до 14 години на громадське обговорення, ми постараємося всі побажання врахувати».
Тож, громада, вас запрошують і обіцяють дослухатися.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 268 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.