Погода в Черновцах
 
Процес придбання мамографа для міської поліклініка № 2 вартістю 10 мільйонів гривень викликало дискусію між депутатами Чернівецької міської ради PDF Друк e-mail
Четвер, 10 серпня 2017, 16:43
Дехто з них вважає, що ціну було завищено. Аби спростувати цю інформацію лікарі організували прес-конференцію.
Рак молочної залози – одне з найпоширеніших захворювань, що супроводжується злоякісною пухлиною. Діагностувати хворобу на початковому етапі її розвитку можна завдяки такій процедурі, як мамографія. Саме тому лікарі міської поліклініка № 2  вирішили придбати таке медичне обладнання для комунального закладу.
Тетяна Савченко, заступник начальника Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради: «У останні роки у місцевої влади з’явилась можливість більше коштів направляти на капітальні видатки у галузі охорони здоров’я. Минулого року постало питання щодо закупівлі рентгенологічного мамографічного комплексу».
Та довкола цього питання виникло чимало дискусій. Дехто з депутатів Чернівецької міської ради під час засідання сесії зробили гучну заяву. А саме, що 10 мільйонів гривень – а саме стільки коштує це медобладнання – завищена ціна.
Віталій Гавриш, депутат Чернівецької міської ради: «На це обладнання ціна завищена приблизно на 2 з половиною мільйони гривень. Це було розслідування в рамках тимчасової депутатської контрольної комісії».
Керівництво міської поліклініки № 2  запевняє, що ціна не є завищеною. щоб це підтвердити організували прес-конференції, на яку запросили журналістів. Перш за все, запевнили, що провели тендер дотримуючись всіх вимог.
Світлана Широкова, головни    й лікар міської поліклініки №2: «Вивчаючи ринок і обов’язково враховуючи рекомендації рентгенологів щодо медико-технічних вимог, до комплекту обладнання для цифрової мамографії, залучившись фахівцями – це міським рентгенологами, завідувачем рентгенологічним відділенням,  ми підготували технічні характеристики  на мамо графічну систему, які були подані тендерному комітету».
А ще медики медики запевняє обладнання дорого вартісне, бо якісне.
Єлизавета Мельник, завідувач рентгенологічним відділенням міської поліклініки №2: «Наразі у міських комунальних закладах немає такого обладнання як мамограф, лишень у приватних клініках. Якщо його таки придбають, кількість чернівчанок, які матимуть змогу пройти таке обстеження, та ще й безкоштовно, збільшиться в рази». 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 271 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.