Погода в Черновцах
 
Рівненська, 10. 5 та 6 секції досі не заселені, хоча збудовані кілька років тому PDF Друк e-mail
П'ятниця, 11 серпня 2017, 14:01
Причина - відсутність необхідної документації, яку місто відмовляється видати забудовнику, пояснюючи це тим, що забудовник не хоче виплатити місту "містові". Забудовник каже - сума завищена у 5 разів, тож виплачувати не збираються. Обидві сторони заслухали наші журналісти.
На 12 годину дня в міську раду запрошували представників компанії-забудовника "Гіпербуд" для підписання остаточного договору, який би сприяв вирішенню цієї ситуації.
Олександр Шиба, начальник міського юридичного управління: «Засідала сесія досить дискутували, визначилися стосовно умов, були запропоновані умови, які мав би підписати мер, представник департаменту та "Гіпербуд"».
Андрій Радзієвський, представник ТОВ "Гіпербуд": «Офіційно запрошення як такого не було, лише намагання в телефонноме режимі запросити. Суть питання полягає в тому, що Чернівецька міська рада намагається зобовзати головного підрядника. Останнім рішенням сесії встановлено 20% пайової участі пайової забудови. Є нормативний акти, де чітко встановлено, що може сплачуватись виконавцями робіт 4%».
Олександр Шиба, начальник міського юридичного управління: «З боку Чернівецької міської ради в особі міського голови договір підписано, підписав директор департаменту, тільки не вистачає підпису "Гіпербуду". Страждають люди, які хоть сьогодні готові зайти в будинок».
Андрій Радзієвський, представник ТОВ "Гіпербуд": «Будівництво здійснено відповідно до усіх норм, воно закінчене. Будівля є готова для експлуатації. З невідомих для нас причин, залишається незрозумілим, чому міська рада не дає людям можливості отримати документи на квартири».
Олександр Шиба, начальник міського юридичного управління: «Гіпербуд, у свою чергу, вважає що згідно законодавства сума не має перевищувати 4%. Все йде до того, що хто кому скільки має заплатити, віришуватиме суд».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 263 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.