Погода в Черновцах
 
Садочок у мікрорайоні Ленківці до 1 вересня не відкриють, хоча так було заплановано PDF Друк e-mail
П'ятниця, 11 серпня 2017, 14:21
Нагадаємо, дошкільну установу зможе відвідувати 160 дітей. Чиновники запевняють , тепер намагаються завершити всі роботи до Дня міста.
З 1 вересня цей дошкільний навчальний заклад у мікрорайоні Ленківці мали відвідувати 160 маленьких вихованців. Та цього не буде. Чернівецький міський голова Олексій Каспрук пояснює чому.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «У нас виникли певні затримки, у зв’язку з необхідністю виконання додаткових робіт по цьому об’єкту, що призвело до того, що збільшилась необхідність фінансування. Ми проводили окремий тендер і на сьогодні залишилось виконати оздоблювальні роботи і роботи з благоустрою».
Двоповерхова споруда дитячого садка пофарбована у яскраві кольори. Проект передбачає використання сучасних технологій. Тут будуть музичний, спортивний і комп’ютерний зали, кімнати для занять. Встановлено автоматизовану систему біологічної очистки каналізаційних відходів та стічних вод.  Котельня працюватиме на дровах і пелетах. І не лише.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «Були зміни в проекті під час будівництва, з  нашої ініціативи було додатково у проект включено облаштування підігріву води за рахунок сонячних колекторів. Тобто ми розуміємо, що потрібно і економити, і використовувати нові технології сучасні для експлуатації будівлі».
Внутрішні роботи ще не завершені, наразі робітники укладають плитку. Та попри це працівники Управління освіти закуповують все необхідне для функціонування садочка. Загалом всі роботи заплановано завершити у жовтні.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «За попередньою домовленістю з підрядником плануємо цей об’єкт здати до Дня міста. близько 15 мільйонів сьогодні профінансовано вже, тобто вони зараз отримають на днях аванс на 2-гу частину договору і приступають активно до оздоблювальних робіт».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 319 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.