Погода в Черновцах
 
До свята Медового спасу в Чернівцях відкрили тематичний ярмарок-продаж (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 серпня 2017, 20:21
Різні сорти меду, бджоло продукти, фрукти та овочі  - все це можна придбати поблизу торгівельного центру Рута.
Щорічний ярмарок до Медового спаса стартував на вулиці Небесної Сотні, біля торгівельного центру Рута. Тут свою продукцію представили 5 районів Чернівецької області, а також бджолярі з Кропивницького. Окрім меду тут пропонують чернівчанам і медоносні рослини .
Михайло Урсул, заступник начальника виставкового відділу Чернівецької ТПП: «Бджолярі стараються представити свою продукцію найрізноманітнішу. Хто має бажання, крім меду, будуть учасники з фруктами, овочами, щоби мешканці міста могли задовольнити свої потреби».
Юлія Филипчук приїхала зі Ставчан Кіцманського району, де й знаходиться її родинна пасіка, до Чернівців привезла різноманітні види меду.
Юлія Филипчук, представниця власної пасіки: «Сьогодні представлений акацієвий мед, також соняшниковий, майський, різнотрав’я. акацієвий містить комплекс вітамінів, підходить для діабетиків. Кожний мед по своєму корисний».
А цей мед з передгірського регіону, а саме із Вижницького району.
Георгій Легкун, бджоляр: «У мене з передгірної зони, поля не обробляються хімікатами. Пилок застосовувати добре пожилим людям, дітям. Чайну ложку беруть у рот і зі слиною має він розсмоктатись, він дуже корисний, там уся таблиця Менделєєва».
А ця родина пропонує буковинцям не лише смачний мед різних сортів та бджолопродуктів, але й послугу «Сон на бджолах», саме у Чернівцях. Щорічний ярмарок до Медового спаса триватиме до 21 серпня, отже приходьте та обирайте якісні продукти українських виробників.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 329 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.