Погода в Черновцах
 
Підприємці Буковини прагнуть виходити на європейський ринок (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 серпня 2017, 21:38
Це можливо лишень за умови, що продукція цілковито відповідатиме стандартам ЄС. Наразі це вдається не багатьом. Та нашому кореспонденту вдалося побувати на одному з найуспішніших  чернівецьких підприємствах, яке експортує свою продукцію у понад 30 країн світу.
80% цієї продукції йде на експорт. У Францію, Англію, Німеччину, загалом понад 30 країн світу. Це прилади протипожежної безпеки і виготовляються вони на підприємстві у Чернівцях. Щоб вийти за межі вітчизняного ринку довелося працювати і працювати, розповідає директор приватного підприємства «Артон» Владислав Бондаренко.
Владислав Бондаренко, директор ПП «Артон» : «Є багато дуже вимог для нашої продукції. Вона підлягає обов’язковій сертифікації, тобто вона повинна відповідати певним критеріям. І в кожній країні є якісь свої особливості і розробка починається з того,що вивчаються вимоги, які є в тій чи іншій країні до нашої продукції, розробляється цей прилад, і тільки після цього його можна сертифікував».
По-друге, продукція має бути конкурентоспроможною, каже Владислав Бондаренко.
Владислав Бондаренко, директор ПП «Артон» : «Дійсно, є зараз поштовх, щоб виходити на європейські ринки. Але цей ринок вже досить насичений якісною продукцією. І головна вимога, крім якості, це низька собівартість, для того, щоб можна було там конкурувати».
Тож заради того, щоб не поступатись провідним підприємствам світу, доводиться використовувати і науку розповідає Олег Семенюк, заступник головного конструктора приватного підприємства «Артон»
Олег Семенюк, заступник головного конструктора ПП «Артон» : «Ми були в 10-ці перших, хто запропонував на ринок європейський подібні сповіщувачі, які працюють 10 років від 1 батарейки».
І креатив…
Олег Семенюк, заступник головного конструктора ПП «Артон» : «Є один сповіщувач, також унікальний це, напевно, єдиний на ринку європейському та й взагалі у світі сигналізатор диму, який при включення грає гімн країни, в якій він виготовлений».
Фахівці відзначають, що  чим потужнішою буде підтримка держави на цьому шляху, тим більше на Буковині буде подібних  підприємств.
Владислав Бондаренко, директор ПП «Артон» : «В оподаткуванні зробити якісь канікули податкові , щоб не так податками задушували ті підприємства, які тільки  починають. + Якщо би держава якимось чином могла в цьому плані якимось чином посприяти підприємцям, я думаю, це те, що допомогло би бізнесу краще розвинутись».
З року в рік підприємств, які переорієнтовуються на нові ринки збуту, більшатиме переконана Іванна Кротова, начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності ЧОДА.
Іванна Кротова, начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності ЧОДА: «Зараз у нас значно скоротилась співпраця з Російською Федерацією, у зв’язку з введеними санкціями . Підприємства переорієнтовуються на нові ринки збуту , тому що хочеться співпрацювати в рамках асоціації і щоб по скоріше нагша країна впевненими кроками зайшла до європейського союзу».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 280 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.