Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Наскільки доступні лікувальні заклади Чернівців та тролейбуси для людей з інвалідністю (ВІДЕО)
Вівторок, 15 серпня 2017, 20:20
А ще про діяльність Патрульної поліції в процесі забезпечення прав людей з особливими потребами. У приміщенні Ратуші відбулося засідання комітету, де обговорювали ці важливі питання.
Наболіло, саме тому візочники - чернівчани зібралися на засіданні комітету забезпечення доступності при виконкомі Чернівецької міської ради. вони хочуть , щоб Чернівці, а це і лікувальні заклади і транспорт, стали доступнішими для людей з інвалідністю.
Марія Нікітіна, візочниця: «Зупинки зовсім не пристосовані».
Переважно недоступним залишається і транспорт для людей з інвалідністю, скаржаться візочники Буковини.
Марія Нікітіна, візочниця: «Якщо їде навіть низькополий автобус чи тролейбус. Він зупиняється занадто далеко від тротуару і щоб у нього пересісти,  ми змушені просити у перехожих людей».
Доступнішими , переконана візочниця Валентина Добридін, мають бути і медичні заклади міста.
Валентина Добридіна, візочниця: «Якщо 1 поверх і є доступний, якщо там є заїзд, то, на жаль, немає ліфтів».
Столиця Буковини буде доступнішою, якщо до цього долучаться  і представники влади, і пересічні буковинці, і працівники патрульної поліції, вважають люди з інвалідністю.
Валентина Добридіна, візочниця: «От наприклад біля міської рами ми приїхали з колегою, яка пересувається у інвалідних візках».
Водії нерідко залишають свої авто на парковках саме для людей з інвалідністю, підтверджують працівники патрульної поліції.
Дмитро Мендришора, т.в.о. заступника командира батальйону Управління патрульної поліції міста Чернівці: «У нашому місті такі порушення можна сказати часто».
Представники влади запевнили, що побідні засідання комітету забезпечення доступності відбуваються для того, щоб змінити ситуацію на краще.
Олександр Паскар, заступник Чернівецького міського голови: «У нас буде, якщо не помиляюсь, головний інженер  тролейбусного управління, Який якраз по цьому питанню. Справа в тому , що ми піднімали на останньому,  в правилах, що водії мають зупинятись майже в притул до цього, на жаль, не всі водії це роблять. Тому ми постійно працюємо, роз’яснюємо, що це треба робити».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 865 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.