Погода в Черновцах
 
Наскільки доступні лікувальні заклади Чернівців та тролейбуси для людей з інвалідністю (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 15 серпня 2017, 20:20
А ще про діяльність Патрульної поліції в процесі забезпечення прав людей з особливими потребами. У приміщенні Ратуші відбулося засідання комітету, де обговорювали ці важливі питання.
Наболіло, саме тому візочники - чернівчани зібралися на засіданні комітету забезпечення доступності при виконкомі Чернівецької міської ради. вони хочуть , щоб Чернівці, а це і лікувальні заклади і транспорт, стали доступнішими для людей з інвалідністю.
Марія Нікітіна, візочниця: «Зупинки зовсім не пристосовані».
Переважно недоступним залишається і транспорт для людей з інвалідністю, скаржаться візочники Буковини.
Марія Нікітіна, візочниця: «Якщо їде навіть низькополий автобус чи тролейбус. Він зупиняється занадто далеко від тротуару і щоб у нього пересісти,  ми змушені просити у перехожих людей».
Доступнішими , переконана візочниця Валентина Добридін, мають бути і медичні заклади міста.
Валентина Добридіна, візочниця: «Якщо 1 поверх і є доступний, якщо там є заїзд, то, на жаль, немає ліфтів».
Столиця Буковини буде доступнішою, якщо до цього долучаться  і представники влади, і пересічні буковинці, і працівники патрульної поліції, вважають люди з інвалідністю.
Валентина Добридіна, візочниця: «От наприклад біля міської рами ми приїхали з колегою, яка пересувається у інвалідних візках».
Водії нерідко залишають свої авто на парковках саме для людей з інвалідністю, підтверджують працівники патрульної поліції.
Дмитро Мендришора, т.в.о. заступника командира батальйону Управління патрульної поліції міста Чернівці: «У нашому місті такі порушення можна сказати часто».
Представники влади запевнили, що побідні засідання комітету забезпечення доступності відбуваються для того, щоб змінити ситуацію на краще.
Олександр Паскар, заступник Чернівецького міського голови: «У нас буде, якщо не помиляюсь, головний інженер  тролейбусного управління, Який якраз по цьому питанню. Справа в тому , що ми піднімали на останньому,  в правилах, що водії мають зупинятись майже в притул до цього, на жаль, не всі водії це роблять. Тому ми постійно працюємо, роз’яснюємо, що це треба робити».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 256 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.