Погода в Черновцах
 
Таки ліквідував недоліки (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 16 серпня 2017, 18:30
Нагадаємо, «Чернівецький репортер» у попередніх сюжетах розповідав про небезпечну смугу перешкод призначену  для ігор учнів 24 школи Чернівців. Опісля численних скарг і резонансу, підприємця, який відповідав за виконання робіт, змусили ліквідувати недоліки.
Нині ця смуга перешкод призначена  для ігор учнів 24 школи Чернівців виглядає так саме завдяки резонансу.
Наталія Фрунзе, член виконавчого комітету Чернівецької міської ради: «Це називається майданчик, військова смуга перешкод «Атака». Якість роботи того майданчика був жахливий. Брус перекривлений, щілини, ржавчини, а саме головне, що на такому майданчику граються наші діти. І це безпека, перш за все».
Такий спортивний дитячий майданчик – обурились і батьки школярів школи №24 , і члени виконавчого комітету Чернівецької міської ради. Завдяки резонансу підприємцю таки довелося ліквідовувати недоліки. А нагадаємо, задля його створення було виділено 200 тисяч гривень з міського бюджету.
Сергій Мартинюк, начальник Управління освіти міської ради: «Він пішов на повний контакт з нами і в ті терміни, що ми озвучили. Він ліквідував всі ці речі. Наскільки я знаю, він більше і не заявляється на тендери».
Представники виконавчого комітету Чернівецької міської рад кажуть, деякі недоліки , й справді, усунуто, але є одне велике АЛЕ: те, що зроблено геть не відповідає тому, що обіцяно.
Наталія Фрунзе, член виконавчого комітету Чернівецької міської ради: «Я підняла документи і подивилась, який проект цього майданчика мав бути, смуги перешкод, він взагалі не відповідає тому, що зробили у ЗОШ №24. Вони виправили всі роботи, Які можливо було виправити, але у результаті він  не відповідає проекту. І тому, хто приймає в експлуатацію такі об’єкти».
Натомість підприємцю, в даному випадку підприємцю навіть не доведеться сплатити штраф, запевнили нас в Управління освіти Чернівецької міської ради.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 280 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.