Погода в Черновцах
 
У Чернівцях розпочала роботу перша в місті профспілка пенсіонерів під назвою «Чорнобривці» PDF Друк e-mail
Четвер, 17 серпня 2017, 14:20
Володимир Кострицький є головою профспілки пенсіонерів у Чернівцях. Говорить що ідея створення спілки з’явилась у нього давно, через невдоволення  фінансовим становищем громадян.
Володимир Кострицький голова професійної спілки пенсіонерів громадян  України «Чорнобривці» : «Я прийшов до виводу того що пенсіонер це не тільки пенсіонер сьогоднішнього дня, який являється пенсіонером, і веде страшне існування, тільки б день протриматись та ніч переспати, але й громадяни які в майбутньому стануть пенсіонерами. Зараз на слуху актуальне питання пенсійної реформи, я зрозумів що
треба йти шляхом об’єднання цієї ідеї, що майбутнє починається сьогоднім
Основна мета профспілки «Чорнобривці» це захист прав пенсіонерів.
Володимир Кострицький голова професійної спілки пенсіонерів громадян  України «Чорнобривці» : «У нас є проект альтернативної пенсійної реформ, який ми б хотіли розвинути,  для цього ми пропонуємо взяти участь у обговоренні фінансистів, економістів, людей різних професій. Адже законодавство включає у список пенсіонерів широкий спектр людей».
Любов Борисівна обурена тим що пенсійних надходження їй ледве вистачає на життя.
Любов Борисівна пенсіонерка: «Вони говорять .а який толк з того, нам пенсіонерам, що нам вони дають хорошого. От зайшла в магазин та вийшла, нічого не купила і грошей нема. Це називається пенсія, а ще треба оплачувати комунальні послуги. Кажуть що дають нам дотацію, але те нічого. Кому дали, кому не дали. От і все».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 229 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.