Погода в Черновцах
 
Італійці приїхали у Чернівці, щоб допомогти чернівецьким освітянам впроваджувати інклюзивну освіту PDF Друк e-mail
Четвер, 17 серпня 2017, 14:29
А саме педагоги з італійського міста Ферара. Зокрема іноземці відвідали одну з чернівецьких шкіл, де діє інклюзивна освіта.
Всі ці італійці завітали у Чернівці, щоб поділитись досвідом щодо впровадження інклюзивної освіти.  Зокрема відвідали Чернівецьку школу №24, в якій вже кілька років поспіль діє інклюзивна освіти. Вони розповіли, що протягом року в столиці Буковини буде реалізовуватись проект  «Реабілітація та інклюзія дітей інвалідів в Україні». У Чернівцях такий проект реалізовується вперше, а от освітяни міста Кіцмань вже мали змогу співпрацювати з італійськими педагогами.
Федеріка Группіоні, представник проекту «Добробут, виховання дітей і шкільна інклюзія» : «У Кіцмані було проведено ряд закритих семінарів для працівників центру. В яких мали змогу ознайомитись з деякими методиками фізичної реабілітації. Також за допомогою проекту були проведені ремонти та надано обладнання, щоб діти могли вільно пересуватись по території закладу. це пандуси, це створення безбар’єрного середовища, це обладнання спеціальних туалетів в закладі».
Під час зустрічі з журналістами вони залюбки відповідали на всі запитання і ділились власним досвідом щодо впровадження інклюзивної освіти.
Туліо Моніні, представник проекту: «Шлях довгий і дуже важкий для впровадження інклюзії, в Італії ми багато років йдемо до цієї мети і ще не прийшли до кінцевої цілі. Основні труднощі заключаються в тому , щоб всіх дітей з інтернатів перевести у загальноосвітні заклади».
Розповіли також, які проблеми найперше виникають на шляху реалізації запланованого .
Туліо Моніні, представник проекту: «Проблеми - це фінансові проблеми, але найбільші проблеми створюються у голова людей. Це важка робота, але хтось мусить її робити і тому ми дуже задоволені цієї співпрацею. З Чернівцями».
Про результати такою співпраці «Чернівецький репортер» розповість у наступних сюжетах.


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 227 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.