Погода в Черновцах
 
Менше як за 2 тижні, 1 вересня, а вчителів бракує (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 серпня 2017, 23:13
Одна з причин – низька заробітна платня у вчителів -початківців.
Масової нехватки кадрів у школах міста немає, та все ж статистика свідчить, що вчителів бракує, розповідає начальник Управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк.
Сергій Мартинюк, начальник Управління освіти Чернівецької міської ради: «Станом на початок відпускної кампанії навчальні заклади задекларували порядку до 50 вакансій педагогічних спеціальностей. Там досить великий спектр працівників. До прикладу, вчителів інформатики-математики бракує, практичних психологів, певно по декілька позицій і 1,3,3 вчителі на кожну спеціальність».
Чимале навантаження – натомість низька заробітна платня у вчителів - початківців – одна з причин, чому з’являються вакансії.
Сергій Мартинюк, начальник Управління освіти Чернівецької міської ради: «Чому бракує? Природній процес відбувається, хтось іде на пенсію, хтось звільняється з якихось особистих причин. Не секрет, що зарплата педагога – початківця, мабуть, не така, як би хотілось нам, можливо і це десь відштовхує тих, хто хотів би долучитись до процесу навчання».
Та все ж левова частина вакансій у закладах освіти Чернівців – вихователі для дошкільних навчальних закладів. Чи готові городяни йти на такі умови праці, промовисто говорить статистика вільних робочих місць.
Сергій Мартинюк, начальник Управління освіти Чернівецької міської ради: «Зарплата вихователя у дитячому садочку ще менша, ніж зарплата у школі. Відповідно, своя специфіка роботи з маленькими дітками. Є навантаження, групи переповнені. Це все разом впливає. Зарплата початківця - це мінімальна заробітна плата 3200, яка є мінімальна у державі».
Підвищення заробітної платні, а також зменшення навантаження, адже нерідко групи у садочках переповнені, - те, що допоможе покращити ситуацію – відзначають фахівці.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 223 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.