Погода в Черновцах
 
Друга партія вакцини для щеплення дітей надійшла на Буковину (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 серпня 2017, 23:17
Друга партія вакцини для щеплення дітей проти дифтерії, правця, кашлюка та поліомієліту у кількості понад 78 тисяч доз надійшла на Буковину. До прикладу, біля кабінету профілактичних щеплень Міської дитячої поліклініки навіть утворились черги.
Медпрацівники комунальної установи «Міська дитяча поліклініка» показують вакцину, яка надійшла у серпні. Розповідають, це вже 2 партія. Першу отримали ще у жовтні 2016 року.
Олена Ставничук, завідувач дитячого відділення профілактики КМУ «Міська дитяча поліклініка» : «Вакцину для щеплення дітей 1 року життя і старше 1 року проти дифтерії, правця, кашлюка та поліомієліту ми отримали у серпні. Дана вакцина надійшла вже вдруге у наш заклад. Зараз ми отримали додаткову партію даної вакцини і з урахуванням залишку 16 року це складає близько 45% від потреби на рік».
Загалом у медичні заклади Буковини надійшло понад 78 тисяч доз вакцини від дифтерії, правця, кашлюка та поліомієліту. Завідувач дитячого відділення профілактики розповідає,  це вакцина індійського виробника.
Олена Ставничук, завідувач дитячого відділення профілактики КМУ «Міська дитяча поліклініка» : «Це вакцина індійського виробника».
Не вщухає дискусія щодо наслідків вакцинації, тож запитуємо, чи фіксувались такі.
Олена Ставничук, завідувач дитячого відділення профілактики КМУ «Міська дитяча поліклініка» : «Несприятливих подій після імунізації у вигляді ускладнень не було зареєстровано жодного, у вигляді місцевих реакцій , як звичайна реакція – убули зареєстровані».
А ще медики тішаться тим, що у Чернівецьку область надійшла вакцина для профілактики гепатиту В.
Олена Ставничук, завідувач дитячого відділення профілактики КМУ «Міська дитяча поліклініка» : «Гепатитної вакцини у нас не було впродовж декількох місяців, батьки очікували і зараз планово всі щеплюються і це видно по коридорах наших закладів».
Фахівці Департаменту охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації закликають мешканців області приходити з дітьми в лікувально-профілактичні заклади для проведення щеплень. Тим паче, зважаючи на ситуацію у сусідніх з Чернівецькою областях. Нагадаємо, у Львівській області зареєстровано важку форму правця у дитини та летальний випадок від кашлюка у немовляти.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 228 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.