Погода в Черновцах
 
У Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулось конференція освітян міста PDF Друк e-mail
Середа, 30 серпня 2017, 15:55
У Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулось конференція освітян міста, під час якої вчителі та працівники галузі освіти обговорили підготовку до початку нового навчального року.
Основна тема серпневої освітньої  конференції це реалізація пріоритетних напрямів розвитку освіти міста Чернівці та готовність до впровадження концептуальних засад проекту «Нова українська школа», участь у якому за наступного навчального року візьмуть дві школи міста.
Олексій Калинич директор Чернівецької загальноосвітньої школи № 28: «Проект передбачає багато цікавого, наприклад навчальний рік буде розбити на 35 тижнів, кожен тиждень буде мати свою тему. Наприклад – я і школа. Теми діти можуть самі вибирати, парти будуть встановлені по колу, будуть інтегровані курси, різноманітні екскурсії, ранкові зустрічі з вчителем і  так далі».
Також участь у конференції взяв міський голова Олексій Каспрук, який розповів про підготовку шкільних та дошкільних закладів освіти міста.
Олексій Каспрук Чернівецький міський голова: «Завершено об’їзд шкіл, дитячих установ міста, комісійно обстежено, освіта готова до навчального року, є кілька об’єктів де затримується виконання будівельних робіт, у зв’язку з пізнім виділенням коштів та проведенням тендерних процедур. Але загалом, близько десяти мільйонів було спрямовано на підготовку закладів освіти до нового навчального року, вдячний батькам які долучилися до зміцнення матеріально – технічної бази. Освіта готова до нових викликів, до нового навчального року».
Станом на сьогодні головною проблемою освітньої галузі є нестача міць у дошкільних навчальних закладах, цього року майже 600 дітей можуть залишитись без місць у дитячих садочках.
Олексій Каспрук Чернівецький міський голова: «Ми завершуємо два масштабні проекти, це будівництво нового садочку у районі Ленківців, реконструкція садочку в районі Авангардної, думаю що у наступному році проблему доступності місць у садочках для маленьких чернівчан ми знімемо. Близько 600 дітей на сьогоднішній день у нас лишають без місць у садочках».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 401 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.