Погода в Черновцах
 
Реформа місцевого самоврядування триває і на Буковині PDF Друк e-mail
Середа, 30 серпня 2017, 16:20
Реформа місцевого самоврядування триває і на Буковині утворюються нові об’єднані територіальні громади. Щоб наблизити надавачів соціальних послуг до жителів області в кожній з громад створюється спеціальна  система. Вона покликана забезпечити оперативне та безперешкодне реагування на потреби у сфері соціального захисту.
Реформа місцевого самоврядування в Україні,  і зокрема у Чернівецькій області триває. Для допомоги в організації роботи об’єднаним територіальним громадам наказом Міністерства соціальної політики України визначено 38 територіальних громад  в Україні, які першими проходять апробацію моделі адміністрування. Хоча у цьому списку Чернівецької області немає, щоб перейняти позитивний досвід, побачити здобутки колег, фахівці з Буковини плідно співпрацюють з представниками інших областей.
Марія Кобєлєва, заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості: «У місті Ужгород проходив семінар-нарада на тему: «Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації. До семінару-наради було залучено 4 області – це Чернівецька. Івано-Франківська,Закарпатська та Львівська область. Були присутні представники об’єднаних територіальних громад, присутні працівники Пенсійного фонду, Служби зайнятості, служби у справах сім’ї та дітей, центру соціальних служб, тобто доволі велике товариство».
Також на  Буковині у об’єднаних територіальних громадах, де зафіксовано високий рівень безробіття, організовуються виїзні ярмарки вакансій. Зокрема роботодавці презентували свої вакансії перед жителями Усть-Путильської громади. А от презентації роботодавців відбулись у Красноїльській та Сторожинецькій громадах. Загалом в об’єднаних територіальних громадах використовується різний формат роботи для того, щоб мешканці області мали змогу отримати соціальні послуги.
Марія Кобєлєва, заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості: «Прийом громадян в ОТГ проводять наші фахівці базових центрів зайнятості, районних центрів зайнятості на території яких вони й розміщені, долучаються. Також у нас вже є розташовані в ОТГ куточки з інформацією про Службу зайнятості , про актуальні вакансії, про центри професійно-технічної освіти, якими можуть скористатись незайняте населення, шукачі роботи».
Впродовж 2017 року фахівці Служби зайнятості у 18 об’єднаних територіальних громадах надавали різноманітні послуги . Левова частина з них стосувались консультацій щодо умов та порядку реєстрації, а ще перереєстрації безробітних та обліку буковинців, які шукають роботу.


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 452 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.