Погода в Черновцах
 
Близько трьох тисяч студентів сьогодні пройшли посвяту у першокурсники ЧНУ PDF Друк e-mail
Четвер, 31 серпня 2017, 15:29
Близько трьох тисяч студентів з усієї України цього року, вступили на перший курс навчання у Чернівецькому національному Університеті імені Юрія Федьковича. Ректор навчального закладу Степан Мельничук зазначає важливість цього дня для студентства.
Степан Мельничук ректор ЧНУ імені Юрія Федьковича: «Це хвилюючі події, розумієш що діти стають на якийсь шлях, стають на життєвий шлях, не тільки на студентський, це завжди хвилююче. Завжди хочеться щоб їм було в житті комфортно, щоб у них було мирне небо, щоб вони могли спокійно працювати, мали сім’ї, щоб жили щасливо, щоб держава їхніми стараннями
примножувала та зростала».
Також Степан Мельничук наголошує на нових тенденціях освітнього процесу у вищих навчальних закладах.
Степан Мельничук ректор ЧНУ імені Юрія Федьковича: «У ті часи коли я був студентом, головне було отримати інформацію, інформації не було, її треба було шукати по книжках по журналах, особливо закордонні журнали не завжди були доступні. Зараз питання про інформацію не стоїть. Гугл, вікіпедія знають все. Зараз інформацію студент сам збере, які її опрацювати як зробити якісь практичні висновки».
Катерина студентка першого курсу факультету іноземних мов ЧНУ імені Юрія Федьковича. За її словами, вона мріяла бути перекладачем з самого дитинства, навіть всупереч батьків, які хотіли бачити Катерину юристом.
Катерина Петихачна студентка: «З дитинства я любила мови і батьки сказали що мені краще буде в юриспруденції, але я все одно вступила на факультет, на бюджет і я дуже щаслива. Це було дуже складно тому що мені не дуже давалась історія і я з першого вересня почала ходити до репетиторів, Готувалась, готувалась і вступила».


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 409 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.