Погода в Черновцах

Футбольний клуб «Буковина» провів виїзний матч у Вінниці проти місцевої «Ниви» PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 вересня 2017, 13:14
Футбольний клуб «Буковина» провів виїзний матч у Вінниці проти місцевої «Ниви» у рамках 10 туру другої ліги чемпіонату України з футболу, у складному протистоянні головна футбольна команда краю зуміла зберегти нічийний результат 1-1. Це вже третій матч чернівчан під наставництвом нового тренера Віктора Мглинця, під орудою якого «Буковина» ще не поступалась,продовживши безпрограшну серію до трьох матчів.
Команди розпочали матч на зустрічних курсах, чернівчани намагались встановити перевагу у центрі поля за рахунок контролю м’яча, на що господарі відповідали чисельними подачами з флангу. На 20 хвилині гравці «Буковина» розіграли комбінацію, яка закінчилась порушенням правил у штрафному майданчику. Немтінов холоднокровно реалізував пенальті. Після пропущеного м’яча господарі активізувались та забрали ініціативу, що вилилось у ідентичний епізод з пенальті, але з вилученням захисника «Буковини»  Романа Шафоростова, уже у додатковий до першого тайму час. 1-1. В другому таймі малюнок гри не змінився. «Буковина» у меншості, грала другим номером, відбуваючи атаки вінничан, але змогла зберегти нічийний результат.
Віктор Мглинець тренер ФК «Буковина» : «Складно відразу оцінити гру, я вважаю що до забитого м’яча хлопці добре грали, забили і перелякались та віддали гру. Другий тайм це вже була не гра а якась агонія,  тому що в 10 нам складно. З кадрами не дуже добре і крайній півзахисник грав центрального захисника. В принципі молодці що вистояли, є ще над чим працювати».
Після десятого туру чернівчани мають у своєму активі 9 очок та займають 7 місце в турнірній таблиці. Наступний матч Буковина зіграє 9 вересня вдома проти «Прикарпаття».