Погода в Черновцах
 
Чернівчан вчили бути толерантними (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 вересня 2017, 21:04
У Чернівецькій обласній бібліотеці відбувся тренінг під назвою «Європейські цінності проти народних традицій», основна мета якого це руйнування стереотипів стосовно європейських моральних засад.
Тренінг «Європейські цінності проти народних традицій» відбувся у рамках курсу розвитку навичок критичного мислення.
Ірина Гамбурян організатор заходу: «У нашому суспільстві існує прошарок населення який вважає що деякі європейські цінності суперечать народним українським традиціям. Це говорять тільки необізнані люди. І це моє намагання для того щоб більше людей були обізнані з цієї тематики».
Марина, учасниця тренінгу, вважає що у процесі євроінтеграції українцям потрібно навчитись дотримуватись власних культурних традицій та поважати європейські цінності.
Марина Місяць студентка ЧНУ імені Юрія Федьковича: «Важливо мати власну ідентичність, індивідуальність у плані країни, але потрібні якісь інновації, не залишатись на місці. Рухатись вперед. Переймати толерантність до інших націй, релігійних меншин і тому подібне».
Марина зазначає що українцям потрібно відмовитись від стереотипів які були нав’язані ще за часів радянського союзу.
Марина Місяць студентка ЧНУ імені Юрія Федьковича: «Найперше це треба позбутись стереотипів які закладались за часів радянського союзу. Це найскладніше, адже це закладалось у голови українців протягом багатьох років. З цим треба боротись».

 

 

Коментарі 

 
0 #1 Александр 17.09.2017 07:47
Европейские ценности... Как обтекаемо сказано. Только почему к этим ценностям европейцев в заметке не причислены педики и педофилы, которые в старушке Европе уже в открытую лезут на рожон? Я что, должен терпеть проявления этих отклонений? Чтобы мои дети выросли в терпимости к выпяченным напоказ уродствам? Ценности что, бывают европейскими, а бывают ещё какими? Порядочный человек и в Африке порядочный. А где толерантность к русскому языку, раз вы такие все из себя европейцы? Или вы толерантите тодлько к арабам? Выборочно? Автор, перечислите по пунктам, к чему вы хотите привить толерантность??? Или вслух стыдно произнести?
Цитувати
 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 229 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.