Погода в Черновцах
 
Деяким чернівецьким журналістам сьогодні надійшли повістки з'явитися в Львівське міське управління поліції (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 вересня 2017, 21:12
Колишнього президента Грузії Михаїла Саакашвілі на кордоні зустрічала і делегація з Чернівців. Деяким чернівецьким журналістам сьогодні надійшли повістки з'явитися в Львівське міське управління поліції для дачі свідчень по кримінальному провадженню. Обласний осередок руху нових сил, який підтримує цього політика, сьогодні зустрівся з пресою, аби прокоментувати цю ситуацію.
Роман Ванзуряк розповів, що йому також хотіли вручити повістку. Він про це дізнався від батьків - правоохоронці звернулись за тією адресою, де вони проживають.
Роман Ванзуряк, керівник обласного осередку "Руху Нових Сил Михаїла Саакашвілі": «Ви знаєте, я не читав самого тексту повістки, знаю точно що побачив повідомлення на ФБ Сергія Зарайського а також Петра Кобевка, і хочуть їх там побачити. УМВС абсолютно в курсі, де я на даний час проживаю, чомусь вони обирають спосіб надавати повістки моїм батькам. Батьків я заспокоїв і сказав, що ніхто з людей не може кримінально бути покараний з тих людей, які були на пункті пропуску ШЕгіні, Краковець, Мостиська».
Мова йде про події 10 вересня, коли колишній Президент Грузії Михаїл Саакашвілі дістався України. Тоді на його підтримку на кордон вирушило чималих політиків.
Ігор Буркут, політолог: «Для України я не бачу нічого доброго в цій ситуації за виключенням одного - тут люди, які насправді тільки про себе піклуються, вони можуть повністю розкритися і народ може зрозуміти, що далеко не всі політики є такими білими, красивими і пухнастими, якими вони намагаються себе представити в очах народу».
Роман Ванзуряк, керівник обласного осередку "Руху Нових Сил Михаїла Саакашвілі": «Все зводиться до певного політичного популізму і маніпулюють свідомістю людей з приводу того, що був прорваний кордон і так далі. Жодним чином перетину кордону не було. Тобто, ніхто не проривав кордон. Люди зайшли в пункт пропуску».
Віталій Кулик, Директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства: «ВІдповідно до чинного законодавства пан Саакашвілі справді підпадає під адміністративну відповідальність. Не кримінальну. А то стосовно активістів, які брали участь безпосередньо у прориві, розштовхували прикордонників, штовхали, били, от стосовно них може бути задіяна кримінальна відповідальність. Я сподівааюсь, що до цього не дійде, оскільки це призведе до актуалізації протестних настроїв, незадоволення і каскаду негативних подій, які завдадуть шкоди подальшому політичному порозумінню».
Вбачаючи у викликах у Львів в якості свідків якусь загрозу для демократії або політичні утиски, політичні сили почали об'єднуватись на обласному рівні.
Ігор Буркут, політолог: «Це початок гарячої політичної осіні. В Україні є чимало сил, зацікавлених в тому, щоб цієї осені добитися відставки Верховної ради, а якщо дуже повезе, то і Президента. І призначити нові вибори. Саакашвілі виступає як детонатор тих процесів, які робляться в середині України».
Роман Ванзуряк, керівник обласного осередку "Руху Нових Сил Михаїла Саакашвілі": «Ми сьогодні підписали спільну заяву з головою виконкому Чернівецького обласного об'єднання "Майдан", Юрієм Скорейко, про спільні дії щодо опору диктатури в нашій країні. Я думаю, що це абсолютно логічний крок, організація, яка політично не заангажована, але вона абсолютно розуміє ті загрози, які зараз насуваються на Україну. Ми будем виробляти подальші стратегії, координуватися, йти вперед, думаю, так як це було зроблено в 13-14 році, така сама ефективність буде цієї структури, вони будуть об'єднувати навколо себе багатьох політиків, організації, простих громадян, і такий буде результат».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 228 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.