Погода в Черновцах
 
Відбулось позачергове засідання сесії Чернівецької обласної ради (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 13 вересня 2017, 18:18
Відбулось позачергове засідання сесії Чернівецької обласної ради під час якого депутати приймали рішення стосовно змін до бюджету на 2017 рік, також участь у засідання взяли два народні депутати Максим Бурбак та Іван Рибак.
Почалось засідання позачергової сесії облради зі звернення представників об’єднаних територіальних громад з проханням внесення змін до перспективного плану формування громад у області.
Іван Черв’юк голова Путильської ОТГ: «У перспективний план нас ввели відразу, але на Путильщині у нас є ще дві ОТГ у яких пройшли вибори, але до сьогодні у перспективний план вони не внесені, то Селятинська та Козятинська ОТГ. У будь якому випадку тут потрібно приймати рішення про введення їх у перспективний план аби вони могли проводити фінансування напряму з міністерства фінансів».
Олександр Фищук підтримав ініціативу розгляду цього питання під час наступного засідання чергової сесії облради.
Олександр Фищук голова Чернівецької ОДА: «Окреме питання буде розглянуте на черговій сесії. Нам просто не треба відтягувати по часу, все одно станом на сьогодні ми не готові, адміністрація пропозицію подала, але комісія не готова. В той же час давай візьмемо зобов’язання що до кінця місяця ми проведемо чергову сесію яке  присвятимо цьому питанню».
Після чого депутати прийняли рішення щодо змін у бюджеті на 2017 рік.
Анжела Дякова директор департаменту фінансів Чернівецької ОДА: «Сьогодні той проект рішення який поданий нами передбачає не розподіл наших коштів, а тих які надійшли в наш бюджет з бюджету України. Це і в наслідок внесення змін до закону про державний бюджет України, крім того ми отримали субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій,одна з них передбачена для обласного бюджету, а необхідно передбачити для міського, одна з яких для районного, а потрібно для обласного. Тому це суто технічні питання які допоможуть нам залучити кошти для обласного бюджету та роз приділити їх за належністю».
Також згідно рішень які були прийняті під час засідання ради були призначені керівники таких обласних медичних установ -  центр крові,  консультативна стоматологічна поліклініка,  науково-медична бібліотека, центр здоров’я, дитячий протитуберкульозний центр «Садгора» та клінічний онкологічний диспансер. Після чого народний депутат Максим Бурбак виступив зі своїми пропозиціями стосовно бюджету області на наступний рік.
Максим Бурбак народний депутат України: «Впевнений це буде добудова і на весні ми повинні здати в експлуатацію перинатальний центр, це надбання для всієї області і я впевнений що з огляду на майбутнє бюджетне фінансування територіальних громад вам варто розглянути питання щодо повернення його у міську комунальну власність».
Також нардеп висловився стосовно стану доріг в області.
Максим Бурбак народний депутат України: «Наступне та найголовніше це дороги у Чернівецькій області. Я звертаюсь до вас і певен ви підтримаєте ініціативу «Народного фронту» щоб у бюджеті окремим пунктом було прописано капітельний ремонт дороги які б зв’язали Чернівці – Хмельницький – Вінниця. Впевнений що так ми забезпечимо нормальний виїзд в
столицю України».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 417 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.