Погода в Черновцах
 
Парковка, частина постаменту Шилерра та бруд навколо PDF Друк e-mail
Середа, 13 вересня 2017, 19:22
А найцікавіше, що все це розміщено в одному з двориків Центральної частини міста. Активісти спробували звернути увагу чернівчан на такий безлад – повісили павутину.
«Дворик  у центрі міста на вулиці Кайндля переплетений павутинням, і це не дизайнерське рішення, це заклик до свідомості громадян . Привернення уваги до занедбаного стану цього місця».
4 дні праці і ось так виглядає «Павутиння без свідомості» - саме так називається цей проект. Активістка  «Лабораторії культури» Ольга Поляк розповідає, це затишне та приємне місце, однак саме «без свідомі» громадяни зробили з нього сміттєзвалище.
Ольга Поляк – активістка «Лабораторії культури» : «Люди приходять п’ють пиво, рево, колу, спрайт. Смітник знаходить в трьох метрах звідси , наскільки треба бути без свідомим щоб залишити це ось тут. І саме цікаве в цьому що на дереві написано «соблюдайте чистоту» і все сміття залишають навколо цього дерева».
Катерина Таджимуратова - активістка «Лабораторії культури» : «Хотіли спочатку зробити ці нитки червоними , і просто відділити зелену зону від парковочних місць, але так як тут були вже машини, ми не змогли цього зробити. Хотіли показати наскільки занедбане це місце , що тут павуки можуть бити з розміром людини».
Розписані стіни, зламаний асфальт, парковка та історична пам’ятка – постамент, на якому в давні часи Австрійської імперії красувався поет, філософ і теоретик мистецтва Фрідріх Шиллер – такий вигляд,  мікс минулого та сьогодення двір має зараз. Пані Ольга продовжує, думки людей розійшлися в тому хто як уявляє цей дворик в ідеальному стані. Хтось за парковку та озеленену зону разом, хтось за дитячий майданчик, а пенсіонери за тихе і спокійне місце.
Ольга Поляк – активістка «Лабораторії культури» : «Серед цієї громади є люди активні, вони хочуть змінити це місце, вони самостійно зробили проект, подали його на «Бюджет участі» і він вже пройшов перший етап голосування. Наразі воно на другому етапі, що буде далі невідомо. Але для цього існуємо ми щоб привернути до цього увагу».
Також в  рамках проекту організатори повішали у дворику дзеркало, на якому написана цитата Шиллера «Людина відображається в своїх вчинках». Активісти кажуть сподіваються,що все це хоч трошки, але змусить людей змінитися.


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 423 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.