Погода в Черновцах
 
Він вчився на ветеринара,служив у прикордонних військах та обрав професію рятувальника (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 13 вересня 2017, 17:27
Він вчився на ветеринара,служив у прикордонних військах та обрав професію рятувальника, але душа його належить музиці та улюбленій скрипці. Наступний наш сюжет приурочений до дня рятувальника, який святкують 17 вересня, і в цьому матеріалі я вам розповім про віртуоза, який рятує людські життя.
Віктор Семенюк за освітою ветеринар, але у 1999 році обрав професію пожежника. Почав працювати в Кіцмані, сьогодні ж  помічник начальника зміни оперативно-координаційного центру УДСНС в області.
Віктор Семенюк, помічник начальника зміни оперативно-координаційного центру УДСНС в області: «Екстрим у душі. Професія гарна. Наша служба – це є благородна служба, яка рятує людей і як кажуть в народі: «Пожежник спить, держава багатіє», бо коли ми відпочиваємо, у людей все нормально».
За час своєї роботи у цьому відомстві він і ліквідовував пожежі, і рятував людей під час повеней. Але у вільний від роботи час Віктор не забуває про своє головне захоплення – скрипку.
Віктор Семенюк, помічник начальника зміни оперативно-координаційного центру УДСНС в області: «Таке воно родинне – музика. Це спадкове від діда, маминого тата, і мама в мене музикант».
І ось вже цього року у музичну школу, де працює його мама він привів своїх дітей, донька вчиться гри на фортепіано, а син вирішив стати як батько – скрипалем.
Арсеній, син Віктора Семенюка: «Просто хотів стати як тато».
Не рідко Віктор виконує музичні твори разом зі своєю мамою:
Захоплення Віктора переросло у дещо більше, він з друзями навіть створив ансамбль.
Віктор Семенюк, помічник начальника зміни оперативно-координаційного центру УДСНС в області: «Це як хобі, і ми створили колектив і граємо на концертах».

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 421 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.