Погода в Черновцах
 
Жителі Буковини та інших областей вже більше як півроку отримують якісні, сучасні консультації медичної допомоги PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 вересня 2017, 16:30
Жителі Буковини та інших областей вже більше як півроку отримують якісні, сучасні консультації медичної допомоги у Медичному консультативному центрі Буковинського державного університету. Записатись на прийом до спеціаліста можна на сайті або ж телефоном. Ніяких черг та безлічі кабінетів – все доступно, а головне безкоштовно.
У лютому місяці цього року спеціалісти Буковинського медичного університету презентували програму, завдяки якій можна записатися на прийом до лікаря по Інтернету. За півроку роботи популярність цієї системи неабияк зросла. Протягом цього часу фахівці Медичного консультативного центру проконсультували близько 500 пацієнтів , як з Чернівецької області, так із сусідніх регіонів. З них – 60 відсотків жінки,40 – чоловіки, які відвідували спеціалістів з таких галузей як кардіологія, дерматовенерологія, неврологія , травматологія та ортопедія.
Володимир Ходоровський – навчальник навчального відділу БДМУ: «Новизна полягає в тому що це запис не просто до лікаря первинної ланки, це запис до лікаря вищої категорії , кандидата доктора наук, людини, яка здатна допомогти в разі важкого діагнозу , в разі неефективного лікування, в разі важкого перебігу лікування тощо. Тобто надати консультацію експертного класу. Це на теренах нашої України, є із перших таких кроків».
Для того аби отримати кваліфіковану консультацію, вам потрібно зайти на сайт Медичного консультативного центру. Обрати спеціаліста, ввести свої дані та номер мобільного, а опісля обрати зручний для вас день для відвідин лікаря. На перший візит потрібно взяти свою «історію хвороб» - картку пацієнта, а вже надалі вона стане зайвою, продовжує начальник навчального відділу БДМУ - Володимир Ходоровський.
Володимир Ходоровський – начальник навчального відділу БДМУ: «Це получається що один раз приніс ті результати які в тебе були, а далі вони вже накопичуються в цій системі. І будуть завжди доступними для лікуючого лікаря, в разі якщо треба консультація суміжного фахівця чи фахівця іншої галузі будуть автоматично передані цьому фахівцю , тобто це все зменшує всі ці часові витрати».
Окрім того на сайті ви можете переглянути резюме фахівця,  його нагороди та відгуки. Також прочитати корисні статті та дізнатись адреси найближчих центрів. Вам більше не доведеться чекати в чергах,  обходити всіх лікарів щоб потрапити до потрібного. Ця система є простою та зручною. Програмою вже зацікавились фахівці з Полтави та Вінниці.


 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 219 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.