Погода в Черновцах
 
Сесія у Чернівцях сьогодні тривала рекордні півтори години PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 вересня 2017, 16:37
Депутати ухвалили рішення про виділення комунальному підприємству "Чернівціводоканал" фінансової допомоги у розмірі 4 млн. грн. Саме таку суму підприємство заборгувало за електроенергію ПАТ "Чернівціобленерго". "Могли зробити це і в п'ятницю, було б швидше" прокоментував таке рішення Олексій Каспрук на щотижневому брифінгу.
Олексій Каспрук, чернівецький міський голова: «Рішення це було прийняте без обговорення, без внесення змін, за основу і в цілому. Тобто, жодної підстави не приймати рішення у депутатів не було. Не має чого дарма розкачувати ситуацію».
Олексій Каспрук повідомив, що борги водоканалу реструктуризують і погасять, тож місто без води не залишиться. Театральну площу цьогоріч чіпати не будуть, також наголосив мер міста. За його словами, поки пройдуть тендери та погодження, наступить грудень місяць. Гроші освоїти не встигнем, а площу розриють надовго. Нагадав Олексій Каспрук і про нову розмітку автомобільних парковок, зокрема про заходи  до тих водіїв, які пакуються на місцях для інвалідів.
Олексій Каспрук, Черінвецький міський голова: «Я відповідаю особисто як громадянин міста за одну ділянку - це паркомісце навпроти вікон мого кабінету. Гарантую будь-кому, що викличу поліцію. Якщо не буде значка на задньому і лобовому склі авто».
Ще одне рішення, яке прийняли депутати на сьогоднішній сесії, стосувалось виділення допомоги на придбання житла учасникам АТО. Загальна сума 40 мільйонів гривень виділена цьогоріч для того, щоб допомогти родині учасника АТО або йому самому покращити житлові умови. Сума розраховується за певною схемою.
Для того, щоб отримати допомогу, треба бути учасником АТО або членом його родини, мати інвалідність ІІІ групи, багато дітей або статус учасника бойових дій і довідку про перебування безпосередньо в зоні антитерористичної операції. Загалом таких людей в місті трохи більше 30.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 220 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.