Погода в Черновцах
 
З робочим візитом Буковину відвідав голова Уктранзбезпеки України – Михайло Ноняк PDF Друк e-mail
Середа, 27 вересня 2017, 15:30
Він зауважив, що від вантажного транспорту з перевищеною вагою українські дороги псуються на суму до трьох мільярдів гривень щороку. Для того аби цьому запобігти, найближчим часом  Україна за європейські кошти закупить 78 вагових комплексів.
Під час зустрічі, Михайло Ноняк з губернатором області Олександром Фищуком обговорили ряд важливих концептуальних речей для Чернівецької області. Так, чиновник повідомив що вже до кінця року наш регіон отримає три мобільні пересувні комплекси, які курсуватимуть по області, та виявлятимуть порушників – автомобілі з перевищеною вагою. На сьогодні у Чернівцях працює тільки один такий комплекс.
Михайло Ноняк - голова Уктранзбезпеки України: «Ці лабораторії на колесах, так звані кабінети на колесах вони зможуть працювати не тільки по виявленню перегрузів, але вони зможуть працювати по пасажирському транспорту, по таксі , виїжджати на річку».
Для того аби збільшити покриття пересування лабораторії на колесах , в області збудують близько 6 нових площадок. Від теми перенавантаженого транспорту до нелегальних перевезень. Чиновник зазначив, до прикладу,  близько 90 відсотків ринку таксі в Україні є поза межами легального поля. Вони не платять податки, не відповідають за безпеку і не дають якісні послуги пасажирам.
Михайло Ноняк - голова Уктранзбезпеки України: «Багато транспортних засобів в поганому технічному стані . Вони малюють протоколи технічного огляду, в мене, таке враження що на коліні. Пасажирський транспорт повинен проходити в рік 2 технічні огляди. Коли виходить на лінію кожного дня його повинен перевірити механік , водія повинен перевірити медик , адже це все впливає на безпеку та якість послуг».
Голова Укртранзбезпеки відмітив, що завдяки співпраці з посольством США. В Україні вдалось запустити проект, який знизить корупційну складову. Інспекторам Укртранспебезпеки в деяких регіонах вже видали нагрудні фото та відео реєстратори для фіксації порушень.
Михайло Ноняк - голова Уктранзбезпеки України: «Це дасть можливість нам як керівництву Уктрансбеспеки в Центральному апараті і керівництву на місцях проаналізувати роботу кожного інспектора. Наскільки він ефективно і якісно спілкуються з громадськістю, перевізником. Наскільки він фахово підходить до роботи. І також унеможливити провокації проти нього».
За словами чиновника наразі проводиться робота по розробці наданню послуг Укртанзбезпеки в електронному форматі,  аби кожен громадянин міг отримати будь яку інформацію в онлайн режимі.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 29 30  

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 211 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.