Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Відбулась прес-конференція начальника управління цивільного захисту населення ЧОДА Олексія Гайдая (ВІДЕО)
Вівторок, 03 жовтня 2017, 17:40
Відбулась прес-конференція начальника управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації Олексія Гайдая, під час якої очільник розповів про проведенні заходи з питань цивільного захисту у цьому році, та про стан підготовки області до надзвичайних ситуацій в зимовий період.
Станом на сьогодні, за 2017 рік у Чернівецькій області були зафіксовані 4 надзвичайні ситуації, всі вони об’єктового рівня,  мають локальний характер, під час яких постраждали 71 людина, з яких 25 дитина.
Олексій Гайдай начальник управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА: «В цілому Чернівецька область готова до надзвичайних ситуацій, для цього ми проводимо відповідно підготовчі етапи, це навчання і тренування які у нас відбуваються цілий рік. Для цього ми проводимо тренування не тільки які пов’язані з стихійними лихами. Ми проводимо навчання у національних парках. Наприклад у парку Джоуль були проведенні навчання на предмет гасіння лісових пожеж».
За словами Олексія Гайдая всі комунальні служби області готові до ліквідації надзвичайних ситуацій під час опалювального сезону.
Олексій Гайдай начальник управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА: «Хочу сказати що всі бригади комунальних служб доповіли про готовність свою до аварійно-відновлювальних робіт на випадок НС, тому ми тільки можемо надати їм допомогу яка у наших силах та засобах, які можуть бути залучені у реагуванні на надзвичайні ситуації».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 488 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.