Погода в Черновцах
 
У ЧНУ відбулось відкриття оновленої навчальної аудиторії імені науковця-економіста професора Йозефа Шумпетера PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 жовтня 2017, 16:57
У Чернівецькому національному Університеті відбулось відкриття оновленої навчальної аудиторії імені науковця-економіста професора Йозефа Шумпетера, який є автором однієї з найбільш значимих економічних праць 20 століття «Теорії економічного розвитку».
Йозеф Шумпетер айстро-американський науковець, автор «Теорії економічного розвитку»»,  у його честь було створено міжнародне товариство, та названо університет у Берліні. Протягом двох років працював позаштатним професором факультету держави і правав00 Чернівецького цісарського університету імені Франца Йосифа.
Олександр Саєнко завідувач кафедри міжнародної економіки ЧНУ імені Юрія Федьковича: «Йозиф Шумпетер є всесвітньо відомим вченим-економістом, який входить мабуть у топ 10 економістів науковців, яких знає ввесь світ. Він працював з 1909 по 1911 роках у ЧНУ на посаді позаштатного професора саме тут він почав писати свою найвідомішу працю «теорія економічного розвитку»,саме тут зароджувався його світогляд і інтереси у науковому плані».
Норвезький професор Ян Урбан Сандал зазначає актуальність наукових праць Йозефа Шумпетера станом на сьогодні.
Ян Урбан Сандал професор: «Книга була вперше видана у 1912 році і вона зараз є актуальною оскільки багато науковців проводять свої дослідження на базі цього твору і я почав свої дослідження 2012 році, що й привело мене сюди,  і розпочало співпрацю між Чернівецькому національним університетом та інститутом Яна Сандалу».
Степан Мельничук ректор ЧНУ імені Юрія Федьковича вважає що відкриття даної аудиторії це крок у напрямку  розвитку економічної науки.
Степан Мельничук ректор ЧНУ імені Юрія Федьковича: «В Україні як ви бачите інтенсифікується не тільки економічний розвиток, а й економічна наука. Студенти сьогодні вже не готові просто слухати лекції, вони хочуть мати практичні контакти з підприємствами, установами, організаціями. З тим щоб вийшовши з університету вони могли приступити до роботи та бути конкурентно здатними на ринку праці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 251 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.