Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У ЧНУ відбулось відкриття оновленої навчальної аудиторії імені науковця-економіста професора Йозефа Шумпетера
Вівторок, 03 жовтня 2017, 17:57
У Чернівецькому національному Університеті відбулось відкриття оновленої навчальної аудиторії імені науковця-економіста професора Йозефа Шумпетера, який є автором однієї з найбільш значимих економічних праць 20 століття «Теорії економічного розвитку».
Йозеф Шумпетер айстро-американський науковець, автор «Теорії економічного розвитку»»,  у його честь було створено міжнародне товариство, та названо університет у Берліні. Протягом двох років працював позаштатним професором факультету держави і правав00 Чернівецького цісарського університету імені Франца Йосифа.
Олександр Саєнко завідувач кафедри міжнародної економіки ЧНУ імені Юрія Федьковича: «Йозиф Шумпетер є всесвітньо відомим вченим-економістом, який входить мабуть у топ 10 економістів науковців, яких знає ввесь світ. Він працював з 1909 по 1911 роках у ЧНУ на посаді позаштатного професора саме тут він почав писати свою найвідомішу працю «теорія економічного розвитку»,саме тут зароджувався його світогляд і інтереси у науковому плані».
Норвезький професор Ян Урбан Сандал зазначає актуальність наукових праць Йозефа Шумпетера станом на сьогодні.
Ян Урбан Сандал професор: «Книга була вперше видана у 1912 році і вона зараз є актуальною оскільки багато науковців проводять свої дослідження на базі цього твору і я почав свої дослідження 2012 році, що й привело мене сюди,  і розпочало співпрацю між Чернівецькому національним університетом та інститутом Яна Сандалу».
Степан Мельничук ректор ЧНУ імені Юрія Федьковича вважає що відкриття даної аудиторії це крок у напрямку  розвитку економічної науки.
Степан Мельничук ректор ЧНУ імені Юрія Федьковича: «В Україні як ви бачите інтенсифікується не тільки економічний розвиток, а й економічна наука. Студенти сьогодні вже не готові просто слухати лекції, вони хочуть мати практичні контакти з підприємствами, установами, організаціями. З тим щоб вийшовши з університету вони могли приступити до роботи та бути конкурентно здатними на ринку праці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 223 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.