Погода в Черновцах
 
Під егідою федерації футболу Чернівецької області відбувається більше 50 футбольних матчів на тиждень (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 жовтня 2017, 16:05
Станом на сьогодні під егідою федерації футболу Чернівецької області відбувається більше 50 футбольних матчів  на тиждень, участь у яких беруть від наймолодших юніорів до ветеранів, у різних турнірах. З нагоди тижня масового футболу в Україні мій колега поспілкувався з очільником обласної футбольної федерації Сергієм Задорожняком.
Сергій Задорожняк голова федерації футболу Чернівецької області: «Це такі традиційні заходи, які проводить федерація футболу України,  зазвичай ми спеціально не готуємось до нього адже й так у нас маса заходів проходить, якщо брати статистично у тиждень ми організовуємо близько 50-ти матчів».
Окрім регулярних турнірів, таких як чемпіонат та кубок, області та міста, федерація футболу організовує й інші турніри як для юнаків так і ветеранів.
Сергій Задорожняк голова федерації футболу Чернівецької області: «За 9 місяців не було ні одного тижня щоб не проводились футбольні матчі, фактично з понеділка по суботу ми проводимо змагання, як починаємо з січня, з міні-футболу, фут залу, далі у нас кубок початку сезону та регулярні чемпіонати».
Сергій Задорожняк наголошує важливість розвитку спорту у сільській місцевості.
Сергій Задорожняк голова федерації футболу Чернівецької області: «Хотілося би краще щоб владні структури на місцях повернулися до футболу, зважаючи на те що футбол це спорт номер 1, так прийнято у всьому світі. Як раніше казали якщо у селі немає футбольної команди то фактично спорту немає. Я не проти інших видів спорту, хай розвивають волейбол, баскетбол, але спорт на селі повинен бути, адже це єдина віддушина коли можна забрати юнаків з барів з вулиці щоб вони почали займатись спортом».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1408 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.