Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Під егідою федерації футболу Чернівецької області відбувається більше 50 футбольних матчів на тиждень (ВІДЕО)
Вівторок, 03 жовтня 2017, 17:05
Станом на сьогодні під егідою федерації футболу Чернівецької області відбувається більше 50 футбольних матчів  на тиждень, участь у яких беруть від наймолодших юніорів до ветеранів, у різних турнірах. З нагоди тижня масового футболу в Україні мій колега поспілкувався з очільником обласної футбольної федерації Сергієм Задорожняком.
Сергій Задорожняк голова федерації футболу Чернівецької області: «Це такі традиційні заходи, які проводить федерація футболу України,  зазвичай ми спеціально не готуємось до нього адже й так у нас маса заходів проходить, якщо брати статистично у тиждень ми організовуємо близько 50-ти матчів».
Окрім регулярних турнірів, таких як чемпіонат та кубок, області та міста, федерація футболу організовує й інші турніри як для юнаків так і ветеранів.
Сергій Задорожняк голова федерації футболу Чернівецької області: «За 9 місяців не було ні одного тижня щоб не проводились футбольні матчі, фактично з понеділка по суботу ми проводимо змагання, як починаємо з січня, з міні-футболу, фут залу, далі у нас кубок початку сезону та регулярні чемпіонати».
Сергій Задорожняк наголошує важливість розвитку спорту у сільській місцевості.
Сергій Задорожняк голова федерації футболу Чернівецької області: «Хотілося би краще щоб владні структури на місцях повернулися до футболу, зважаючи на те що футбол це спорт номер 1, так прийнято у всьому світі. Як раніше казали якщо у селі немає футбольної команди то фактично спорту немає. Я не проти інших видів спорту, хай розвивають волейбол, баскетбол, але спорт на селі повинен бути, адже це єдина віддушина коли можна забрати юнаків з барів з вулиці щоб вони почали займатись спортом».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 302 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.