Погода в Черновцах
 
На день міста у Чернівцях відкрили сервісний центр МВС оновленого зразка (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 жовтня 2017, 17:23
Пріоритетною реформою якого є мінімізація часу та спрощення процесу отримання послуг. Зокрема, з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку автомобілів, заміни та видачі посвідчень водія, і не лише. Відкриття відбулось за участю начальника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія.
Філософія Міністерства внутрішніх справ полягає в тому, аби всі сервісні послуги надавалися в одному місці.
Владислав Криклій – начальник Головного сервісного центру МВС: «Створюються такі супермаркети, зручна локація, де громадянин може прийти отримати водійське посвідчення , скласти іспити, провести будь які реєстраційні дії, отримати усілякі бюрократичні довідки , яких було чимало, і їх кількість ми будемо максимально скорочуватись, і в той же час запроваджувати новітні сервіси. І в подальшому у нас планується реєстрація сільгосптехніки  і реєстрація зброї. Власне, дозвільна система у нас теж має перейти до сервісних центрів».
Владислав Криклій продовжив, у цьому центрі обслуговуватимуть громадян 18 працівників за новими стандартами, з повною відсутністю черг. Відтепер, тривалі черги,  обідню перерву та  зачинені кабінети замінили на електронну.  Вже віднедавна  отримати довідку про відсутність судимості можна в онлайн режимі. Окрім цього стаціонарного сервісного центру,що знаходиться по вулиці Руській,  У Чернівецькій області працює і мобільний сервісний центр МВС.
Владислав Криклій – начальник Головного сервісного центру МВС: «Це теж інновація в сфері державних послуг, оскільки вперше державні послуги надаються максимально наближено до громадян. Найвіддаленіші куточки, області, села міста , райони. Виїжджає наш мобільний центр за попередньою заявкою від місцевої влади. І вже всі реєстраційні та екзаменаційні дії, проводить безпосередньо по місту. Не має потреб їхати 50 чи 100 км витрачаючи цілий день, купу нервів, грошей, тому що сервіси мають бути зручні».
В оновленому центрі потурбувались про комфорт громадян, тут є зручна зона очікування, сучасна інформаційна система та дитяча кімната. Загалом по Україні відбулось відкриття  31 такого центру, до кінця року їх планують збільшити до п’ятдесяти.

  

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 578 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.