Погода в Черновцах
 
Щороку українські студенти їдуть до США, аби навчатись в провідних американських вузах та коледжах (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Вівторок, 10 жовтня 2017, 20:27
В 2016  році перетнули океан задля отримання вищої освіти майже 1700 студентів.
Керівник Львівського  Центру освіти мережі «Education USA» Україна Андрій Гаталяк завітав до Чернівців аби презентувати грантову програму , якою користуються українські студенти вже 7 рік поспіль, «Opportunity Funds». Вона надає підтримку студентам, які не можуть покрити витрати , пов’язані з процесом вступу у вищі навчальні заклади США, хоча і є досить конкурентоспроможними щодо отримання повної стипендії на навчання.
Андрій Гаталяк – керівник Львівського  Центру освіти мережі «Education USA» Україна: «Складання стандартизованих текстів, переклад документів, оформлення візи і т.д. всі витрати для учасників цієї програми покриваються американським урядом. Є певний набір критерій за якими ми вибираємо талановитих студентів, це безумовно академічна успішність, хороше володіння англійською мовою, крім цього нам важлива чітка мотивація студента щодо навчання в США , бачення своєї перспективи, кар’єрного зросту, розвитку».
Більшість людей, які прийшли до обласної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка – це студентство. Кажуть, багато чули та читали про різноманітні програми про навчання за кордоном. Прийшли сюди, аби почути усю потрібну інформацію з перших вуст.
Анастасія – студентка 2 курсу ЧНУ: «Я думаю що це досить хороша перспектива, хоча би почути що це може принести мені у майбутньому і взагалі почути про умови вступу, як подавати документи. Я багато чула про ці програми, але мало знаю сам процес».
В Україні «Education USA» має 4 центри у Києві, Львові,  Дніпрі та Харкові – всі програми, які реалізує мережа є безкоштовними. Працівники не рекламують якийсь конкретний навчальний заклад, а дають тільки неупереджену інформацію про загальну систему вищої освіти у США, а студенти вже самостійно обирають той чи інший вуз.
Андрій Гаталяк – керівник Львівського  Центру освіти мережі «Education USA» Україна: «Ми працюємо з тими студентами, які можуть мати повну стипендію на фінансування свого навчання в американському університеті чи коледжі. «А яка це стипендія?»  Різні університети мають різні варіанти і вартість навчання. Навчання коливається від 20 тисяч американських доларів і може сягати 80 тисяч. Це лише вартість навчання, але є звичайно кошти на проживання і так далі. Але наші студенти демонструють хорошу якість і отримують повне фінансування від самих вищих навчальних закладів Сполучених Штатів».
Мережа «Education USA» співпрацює з учнями старших класів, студентами бакалаврами, магістрами, а також аспірантами.

  

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 583 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.