Погода в Черновцах
 
У громадському проекті «Бюджет міських ініціатив» у цьому році до голосування допустили 57 різноманітних проектів (ВІДЕО) PDF Друк e-mail
Середа, 11 жовтня 2017, 16:08
У громадському проекті «Бюджет міських ініціатив» у цьому році до голосування допустили 57 різноманітних проектів, загальною вартістю близько 27 мільйонів гривень. Нагадаємо, що це є  платформою для реалізації ідей задля покращення Чернівців, яка дає шанс небайдужим чернівчанам перетворити місто, у місто власної мрії за бюджетні кошти.
Із 57 допущених до голосування проектів, 15 проектів – стосуються галузі освіти, пришкільні майданчики, сучасні класи. 13 проектів – це медичні, закупівля обладнання в міські лікарні. 10 проектів в галузі культури, 2 – по облаштуванню громадського простору, 1 велопроект, 2 проекти спрямовані на збереження навколишнього середовища. І близько 10 проектів – це встановлення дитячих майданчиків і благоустрій територій. Олексій Каспрук зауважив що цього річ конкуренція була високою і приємно, що всі напрямки життя турбують чернівчан, міський голова закликав усіх долучатись до голосування.
Олексій Каспрук – Чернівецький міський голова: «Я закликаю чернівчан докласти зусиль, ознайомитися з проектами, і віддати свій голос, визначатися. Нагадую, що проголосувати можна за один великий та за один маленький проект. Фактично, на сьогоднішній день це можна зробити як використовуючи систему банкID,  через інтернет, так і через наш ЦНАП і його відділення».
Наталія Гусак – член експертної  групи з супроводу «Бюджету ініціатив чернівчан» : «Автори проектів є надзвичайно креативними, в мережах фейсбук могли побачити багато відеороликів на підтримку своїх проектів. Насправді це дуже добре, адже це питання не тільки боротьби , це є питання соціальної роботи для міста. Тому що бачили по відеороликах як чернівчани хочуть щоб діти чи там люди мали більше простору, а ніж скажімо, автомобілі в місті і їхні проекти на це націлені, чи скажімо ряд інших громадських просторів».
Працівники чернівецької міської ради підготували спеціальну мапу проектів, для того аби чернівчанам було легше  зорієнтуватися у просторовому розвитку. Та краще ознайомитись з проектами.  Що стосується умов електронного голосування, то цього року вони дещо змінились,
Христина Помогаєва – спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради: «В електронній системі потрібно було себе ідентифікувати себе через електронну пошту, з прикріпленим сканкопіями паспорту , то цього року ми це відмінили, через численні скарги чернівчан. І на сьогоднішній день  якщо голосувати через електронну систему громадський проект необхідно мати картку одного з таких банків, як Ощадбанк, Приватбанк, Абанк, Банк Південний та Укрсоцбанк. Насправді електронне голосування, я спеціально перевіряла – це дві хвилини часу, не дуже довго».
Що стосується реалізації проектів, то торік у «Бюджеті міських ініціатив» мешканці міста голосували за 31 проект, і майже всі вони стали переможцями , 19 з яких вже реалізували. А голосування за цього річні проекти буде тривати протягом ще протягом 2х тижнів.

 

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 571 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.