Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Ярмарка вакансій у Чернівецькому міському центрі зайнятості (ВІДЕО)
Четвер, 12 жовтня 2017, 16:58
В установі наголошують, з початком осені збільшилася кількість вакансій для фахівців з вищою освітою. Тому  для них тут запропонували більше 200 вакансій.
З самого ранку у Чернівецькому міському центрі зайнятості багатолюдно. Чернівчанка Олександра шукає для себе роботу у банківській сфері , а саме вакансію кредитний спеціаліст. Дівчина розповідає, має три роки робочого стажу, і такі ярмарки як цей дають можливість  право вибору та ознайомлення з усіма умовами роботи.
Олександра – шукає роботу: «Зацікавило банк «Південний» є хороша вакансія – менеджер. Тобто і зарплата хороша і умови праці тобто мене це зацікавило. Стабільний графік роботи і безпосередньо рівень заробітної плати. 6 тисяч десь так».
На ярмарку вакансій близько 20 роботодавців , в  пошуку  більше як 200 працівників у свої підприємства.
Любов Кожолянко - в.о. директора Чернівецького обл. центру зайнятості: «Ярмарка у нас проводиться для наших безробітних, для шукачів роботи, хто має вищу освіту і шукає роботу на підприємствах та організаціях нашої області. У нас останнім часом побільшало вакансії для шукачів роботи з вищою освітою це є надзвичайно позитивно».
Для безробітних тут представили різноманітні вакансії – продавців,  консультантів, менеджерів збуту, менеджерів з реклами , бухгалтерів, економістів , фінансистів і не лише. Середня заробітна плата 5 з половиною тисяч гривень. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Чернівецького міського центру зайнятості Наталя Чорногуз наголошує, що такі заходи є дієвими, це є ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця.
Наталя Чорногуз - начальник відділу взаємодії з роботодавцями Чернівецького міського центру зайнятості: «Тому що йде спілкування, можливо хтось не доходе до того виробництва. Тут є більше контакт, тут є кадровики, тут бувають і начальники , директори підприємств. Зараз склалася на ринку така ситуація що плинність кадрів, виїзд за межі кордону, а у нас зараз відкривається ще більше підприємств , і зараз у нас дуже багато вакансій».
Пані Наталя продовжує відкриття нових робочих місць пов’язане з тим, що  місто розвивається, зростає економіка, на український ринок входить більше іноземних інвесторів, які готові платити конкурентну заробітну плату.  А вже 2го листопада Чернівецький центр зайнятості проведе аналогічний ярмарок, на якому представить  вакансії для робітничих професій, які не потребують вищої освіти.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 484 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.