Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби вже відправились на місця охорони державного кордону
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 15:05
Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького які прибули до лав Чернівецького прикордонного загону декілька днів тому, вже відправились на місця охорони державного кордону, куди їх супроводжувавот Чернівецький репортер.
У рамках навчального плану академії курсанти протягом місяця будуть охороняти державний кордон України на території Чернівецького області разом із прикордонниками.
Олег Шинкарук ректор Національної академії Державної прикордонної служби України: «Цей захід був спланований, ми очікували що голова служби використає свій резерв, під час активності протиправної діяльності на державному кордоні, тому ми у навчальних планах зарезервували один місяць, і таким чином ця діяльність на кордоні це діяльність у складі резерву, і військове стажування курсантів. Тобто воно відповідає навчальним планам, ніякого зриву навчального процесу немає».
Дане посилення відбувається системно згідно операції «Кордон 2017», окрім курсантів у використання Чернівецького прикордонного загону надійшли безпілотні літальні апарати.
Руслан Краснопортко перший заступник начальника західного регіонального управління Державної прикордонної служби: «Безпілотні апарати як правило застосовуються на оперативних напрямках за окремим рішенням керівника. Вони себе доволі добре зарекомендували, час їхнього польоту до двох годин, з радіусом польоту до 25 кілометрів. Тому це дає можливість при виявленні підозрілих груп чи транспортних засобів приводити прикордонний наряд на дану ціль і уже реалізовувати чи затримувати транспортний засіб чи безпосередньо осіб які намагаються порушити державний кордон».
Тимур Полтавець ділиться враженнями від прибуття на місце охорони кордону у Чернівецькій області.
Тимур Полтавець курсант Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького: «Хочу захищати Україну, обороняти її суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість. Ось це моє ліжко, моя тумбочка для зберігання особистих речей, буржуйка яка працює кожного разу, все добре, все влаштовує,дуже цікаво».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 557 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.