Погода в Черновцах
 
«Корупція у повсякденному житті українців: За що даємо хабарі? Кому і чому?» PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 жовтня 2017, 16:14
Представники фонду «Демократичні ініціативи», під час засідання круглого столу продемонстрували результати досліджень під назвою «Корупція у повсякденному житті українців: За що даємо  хабарі? Кому і чому?».
За результатами досліджень  фонду «Демократичні ініціативи» населення вважає хабарництво однією з найбільших проблем сучасності, проте на думку дослідників питання корупції не є настільки критичним.
Андрій Сухарина політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» : «Населення вважає корупцію однією з найбільших проблем у сучасному суспільстві, але тут є деяка двоякість, населення це сприймає як деяку проблему, але не факт що її масштаби, насправді такі. У зв’язку з тим, що у  медіа  ця тема дуже поширена,часто це явище дуже перебільшують, навіть у тих сферах з якими звичайні громадяни рідко контактують, наприклад НАБУ, прокуратурою. Інші сфери з якими людина рідко контактує, то вона вважає що вони корумповані. Очевидно ця думка у неї складається не з особистого досвіду, а з медіа  та інших джерел».
За підсумками опитувань, громадяни називають медичну галузь найбільш корумпованою в Україні.
Андрій Сухарина політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» : « Очевидно що на першому рівні це медична галузь, так вважають люди і в принципі це зрозуміло. Далі це
суди, прокуратури, суди, політичні партії. В принципі всі органи які створюють важкість для людини, фактично люди вважають що майже всі галузі є корумповані. Позитивні оцінки отримали церква, громадські організації та медіа».
Опитування відбувалось Фондом «Демократичні ініціативи», на території всієї України крім Криму, та окремих територій Луганської та донецької областей. Загалом було опитано 2000 респондентів.

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 224 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.